pondělí 28. března 2016

Proč se může Bůh beztrestně rouhat?

Co Bůh činí je správné a svaté, pokud se tedy Bůh rouhá jako hříšník, nemůže Boha za to nikdo kritizovat, kritika jde vždy od mocného k bezmocnému, spravedlnost je zde jenom ve smrti, vše co vzniklo to i zanikne, jenom Bůh nikdy nezanikne, protože on nikdy ani nevznikl.
Bůh je mravním symbolem tak jako je nula matematických symbolem, co je to vlastně symbol? Vlajky národů jsou klasickým symbolem, který vyjadřuje kulturu nějakého lidského národa, moderním civilizačním symbolem jsou dopravní značky, které nám říkají v dopravě co je zakázané a co je dovolené.
U zvířat se nesetkáte s rouháním ani se symboly co by byli zvířatům svaté, proč lidi potřebují ke svojí existenci symboly, co jsou jim svaté, a trestají ty, co neuznávají tyto svaté symboly? Příčinou je to že lidi místo praxe používají mnoho teorie a symboly jim umožňují praxi nahradit bez problémů mnoha svatými teoretickými systémy.
Podívejme se na současné konzumní veliké celebrity, co sobecky rozhodují o nás bez nás, a mají většinou svatou imunitu, abychom jim nemohli ublížit, protože nejsme s nimi spokojení. Tyto celebrity jsou zástupci Boha, a to co ni zde činí to je správné a svaté, dokud Boha nespatřím a nebudu si jej moci vyfotografovat na památku, tak na něj neuvěřím, o tom je naše pokrytecká kultura, kde si hříšní čerti hrají na to, že jsou svatí andělé!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem