Prohledat tento blog

středa 30. března 2016

Proč mají prezidenti zlaté klece?

Evoluční začarovaný kruh, je zde díky chybám, které způsobují problémy, život je běh v začarovaném kruhu a když se nám podaří opustit začarovaný kruh tak jsme se jenom dostali do jiného začarovaného kruhu, jenom smrt je zde ukončením běhu v začarovaném kruhu.
Občas někomu přeskočí a tak je zde revoluce nebo válka, najednou lidi v nahotě poznají to, co nevnímali v době míru a dojde jim to, že jejich život se točil v začarovaném kruhu příčin a následků, z lidí se tak začali stávat obrazně jenom levné slepice v klecovém odchovu, a když slepice snášela málo vajec, tak se slepice průmyslově zabila, a průmyslově zpracovala, a do klece se dala nová slepice.
Po návštěvě sociálních stránek na internetu, si připadám jako po návštěvě místa, kde jsou slepice v klecovém odchovu, co zde snášejí levná nekvalitní vajíčka. Když je člověk v kleci tak s ním nejsou žádné problémy, proto ti co vládnou myslí jenom na to, jak dát lidi do klecí aby neměli s lidmi zde problémy.
Klece se evolučně mění, a taky podléhají módním vlivům, někdo má zde zlatou klec jako prezident Čínské republiky a jiný zde má klec z rezavého železa, protože je on jenom dělníkem, který pracuje ve veliké Čínské továrně na mobilní telefony, za velmi malou komunistickou mzdu, a tak má samé dluhy, a chodí často do zaměstnání, i když je nemocný.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji