úterý 22. března 2016

Proč každý zde má svůj psychický uzavřený svět?

Jsi tím, na co nejvíce myslíš, pokud nejvíce myslíš na parazitování, tak jsi parazit. V současném světě, mnoho lidí nejvíce myslí na parazitování, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám život peklem.
Ten druhý je parazit, tak funguje naše pokrytecké myšlení, přiznat si to, že já jsem sobecký parazit, je pro nás velikým psychickým problémem, z díla ale poznáme tvůrce. Vše je zde pokrytecké divadlo, všemu dneska vládne jenom lež a nenávist, někde je asi veliká chyba v konzumním Matrixu?
Mnoho let jsem hledal tu prioritní chybu v konzumním Matrixu, a zistil jsem že tou chybou je byrokratická centralizace, ve jménu byrokratické centralizace, jsme obrazně z lidí udělali ubohé konzumní slepice, bez geniální inteligence, co jsou v klecích, a musí zde snášet po celý život majiteli klecí vajíčka, aby se měla elita v centru konzumního systému velmi dobře, a když je všude nadbytek konzumních slepic, tak se ubohé slepice vyvraždí ve válce, nebo v plynových komorách.
Všimnul jsem si toho, že lidi před objektivní pravdou utíkají, nebo před pravdou dveře zavírají, každý zde má svůj psychický uzavřený ideální svět, ve kterém on má svoje subjektivní lži, co jsou mu svaté, a těmto lžím on slouží po celý život jako věřící otrok.
Nejčastější lží které většina psychických ubožáků slouží je pyšnost, něco se člověku náhodou povede, a on je na to pyšný, a pořád všude mluví o tom, co se mu zde povedlo, pokud se něco člověku nepovede, tak o tom už každý mlčí jako hrob, a snaží se informace o tom že se mu něco zde nepovedlo, eliminovat všemi dostupnými způsoby. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem