středa 30. března 2016

Proč jsou všude lidi bez mozku?

Když jsem sledoval staré prezidenty, jak podepisovali na hradě státní smlouvy, tak mě konečně došlo, že jsou všude už jenom lidi bez mozku, bylo to celé, jenom ubohé nudné mediální pokrytecké divadlo, ve kterém hráli kariéristická těla, co neměli v hlavě už lidský mozek, ale měli místo mozků, jenom digitální počítače, co je ovládali jako levné konzumní roboty. Jak dochází k tomu, že lidi přichází o lidský mozek, a mají v hlavě místo mozku počítače, které z lidí udělají levné roboty?
Příčinou je závislost na teoretickém myšlení, moderní teorie je pro člověka důležitější než praxe, teorie pomocí salámové technicky, začala pomalu a jistě proměňovat lidské mozky, za digitální počítače, a z lidí se tak evolučně stávali roboti bez mozku. Není to jenom problém, který postihl staré prezidenty, tento problém postihl všechny lidi, co platí zde státu daně, jenom roboti bez mozku, mohou souhlasit s tím, že budou platit státu po celý život veliké daně, a veliké poplatky.
Podívejme se třeba na vojáky ve válce, jak plní vojenské rozkazy, aniž by používali mozek, z vojáků ve válce se stali dokonalí roboti, co mají místo mozků dokonalé počítače, když jsem na vojně (rok 1972) řekl majorovi na letišti u stíhačky (MiG-19S) pane, tak na mě začal major křičet, že on není pán, že je soudruh, zde je klasická ukázka toho, že moderní člověk, nemá v hlavě mozek ale má tam už počítač.
Ostatně neříkám zase nic nového, když se zamyslím nad starou českou knihou, Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, tak vlastně tato lidem svatá kniha humorně říká to, že lidi v civilizaci jsou už jenom roboti, co místo mozku mají počítače. Je třeba globálně všechny svaté knihy hodit konečně do ohně, a jedinou správnou svatou knihou zde bude kniha.
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, co bylo, to bylo, dneska bude zde díky novému Českému náboženství, místo lží a nenávisti, jenom pravda a láska. Představte si jak v Africe, je místo ubohého Koránu, jenom kniha Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, najednou by lidi v Africe konečně měli v hlavě lidský mozek, a už by se chovali jako normální lidi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují