sobota 12. března 2016

Proč je všude ekonomika na baterky?

Vše v moderním digitálním světě je založeno na závislostech na zdrojích, a pokud jsou zdroje slabé, tak následkem jsou problémy, které se podobají telefonu, který nefunguje, protože má vybitou baterku. Ekonomiky je věda o prioritách, pokud nevíme, jaké jsou optimální priority, tak se brzo ekonomicky zhroutíme!
Třeba naše vláda neví jaké jsou pro náš národ správné priority, a tak se u nás ekonomika zhroutila, a jsme ekonomicky na úrovni Turecka protože je zde už dlouho Turecké hospodářství! Správnou prioritou je jenom kontrola kvality která eliminuje nekvalitní; zákony, regulace, politické strany, korupci, kariérismus, vandalismus, centralismus, byrokratismus, pyšnost, zaostalost, lenost, drogy, špínu, chyby, genetické zmetky, atd.
Vše se digitalizuje a vše se podrobí kontrole, při příchodu ráno do zaměstnání se každý zaměstnanec v automatu na kontrolu zkontroluje, jestli je fyzicky a psychicky normální, nikdo nebude mít výjimku a zkontroluje se i; prezident, předseda vlády, předseda politické strany, ministr, soudce, notář, generál, diplomat, senátor, poslanec, ředitel, profesor, lékař, podnikatel, obchodník, atd. Kontrolovat se budou i výrobky a služby, skončí období ve kterém jsme kupovali drahé a nekvalitní výrobky a služby.
Vše co neprojde kontrolou to bude recyklované, i kdybychom měli recyklovat prezidenta republiky! Podívejme se do přírody, v přírodě je všude kvalita základem na kterém stojí ekonomicky příroda a tak v přírodě ekonomika funguje a nikdo si zde na ekonomiku nestěžuje. Přijde si genetický ubožák s tmavou pletí pro sociální dávky na sociální úřad, u vchodu je zkontrolován automatem na kvalitu, a potom je ubožák automaticky recyklován, protože je nekvalitní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem