čtvrtek 10. března 2016

Proč byl Miloš Zeman byl unesen mimozemšťany?

Mimozemšťané unesou Miloše Zemana, aby podle něj zjistili něco o lidech, na této modré planetě, naskenují jeho tělo a jeho mozek, koukají se na výsledky a konstatují, tato planeta je mimozemšťanům nebezpečná, pozemšťané jsou nenormální bytosti, plné toxického a psychického odpadu. Mimozemšťané vrátí po testech zase Miloše Zemana nazpět na zemi, a jelikož vše probíhalo v době kdy Miloš Zeman ležel v posteli, tak si nikdo nevšimnul toho, že je mimo naši planetu.
Mimozemská loď odlétla, a na mimozemské lodi se baví mimozemšťané o nás, nechápu stejně tyto pozemšťany, proč si stvořili tak ubohý konzumní špinavý systém, ve kterém existují? Podle mě je příčinou veliká konzumace drog, drogy těmto ubožákům umožňují uniknout ze světa, který je chybný, do světa který není chybný, tím se dostávají do začarovaného kruhu.
Nakonec vše skončilo tak, že to nebude trvat dlouho a dojde k tomu, že roboti nahradí lidi, zaměstnavatel zjistí to, že GVKB roboti pracují lépe a levněji, a tak globálně lidi přijdou o zaměstnání, aby s nezaměstnanými lidmi nebyli globálně problémy, tak roboti nezaměstnané lidi recyklují na potravinový substrát pro ryby v moři.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem