středa 9. března 2016

Pokryteckých politických a ekonomických slibů se nikdo nenají

Nepotřebujeme pyšné a lakomé hříšné autority, potřebujeme pokorné a štědré svaté autority. Ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy, pokud zde nejsou už k dosažení pokorné a štědré hlavy, co by nám optimálně vládli, tak budeme muset globálně lidi naskenovat a recyklovat na potravinový GVKB substrát, a místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, vše je zde evolučně dočasně, na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny.
Něco se nám povede a jsme na to pyšní, čert dokončí vysokou pekelně těžkou školu, a je pyšný na to že má vysokoškolský titul, a tak všude naivně cizím čertům rozdává pyšně svoje levné papírové vizitky, které skončí brzo v koši! Jaký má život čerta v konzumním pekle smysl, nebo je zde život jenom cestou pekelně složitým bludištěm, kde jediným východem z bludiště je pekelné krematorium?
Pokud existujeme v konzumním pekle, tak logicky vše zde museli stvořit jenom čerti a tak čerti stvořili; Boha, náboženství, sekty, politiku, reklamu, dezinformace, pohádky, mytologie, fetiše, pověry, morálku, zákony, regulace, daně, centralizaci, atd. Můžete jít k volbám si zvolit mocné čerty, co budou bezmocné čerty v pekle zastupovat, ovšem nemůžete od zvolných mocných čertů čekat to, že se budou chovat v konzumním pekle jako svatí andělé!
Proč se chováme zle, je to proto že se máme zle, pokud od nás chce zlá konzumní společnost abychom se chovali dobře, tak musí logicky zajistit to, že se budeme mít fyzicky a psychicky dobře, pokryteckých politických a ekonomických slibů se nikdo nenají, nechceme zázraky po smrti, nebo po volbách, chceme se mít všichni dobře tento dnešní obyčejný den, a o tom to je!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem