středa 9. března 2016

Podívejme se do svojí hlavy

Každý civilizovaný pracující člověk je spermie, která je v prdeli! V okamžiku kdy jsme se oblékli tak jsme se ocitli v prdeli a tak máme deprese a konzumujeme drogy, nahota těla a nahota duše, je základem pro to, abychom zde nebyli existenčně v prdeli. Oblékáme tělo a duši protože milujeme parazitování, parazit se vždy snaží o to mít výhody a jistoty které mu zde umožňují snadné parazitování, život je nemoc a tak zde uspěje jenom to, co se zde díky pokrytectví, dobře utají před psychicky nemocnými konkurenty.

Války v nahotě odhalují to co jsme, ve válce poznáváme že jsme jenom čerti co se rozdělují na kategorie, čert první kategorie to je generál a čert páté kategorie to je obyčejný voják, který nemá ve válce žádnou ekonomickou hodnotu. Vysoké školy to jsou továrny ve kterých se z čertů druhé kategorie dělají čerti první kategorie, problémem je dneska to že zde není dostatek volných míst pro čerty první kategorie, protože je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, spravedlnosti, psychiky, atd.

Z díla spatříme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat už nemůže, je třeba zrušit diplomové práce plné teorie, a nahradit je požadavkem na vytvoření hodnotného praktického díla, nestačí se jenom naučit to jak se má válčit, je třeba vzít do ruky ostré zbraně, a vyhrát nad konkurenty a nepřáteli. Vše je zde jenom příčina a následek, pokud se chováme zle k cizím lidem, musíme jistě počítat s tím, že cizí lidé se budou k nám chovat zle, každý psychický oheň je zde dočasně, protože mu dojde ekonomické palivo a on uhasne, psychická voda je zde ale pořád, protože ona je opakem ohně.

Je to tak snadné, zapálit to co nám stojí v cestě, a po mnoho tisíciletí to tak děláme, následkem je to že jsme zničili psychický ráj, a místo něj je zde psychické peklo, ve kterém jsou pyšní čerti rozdělováni na svaté kategorie. Podívejme se do svojí hlavy a nalezneme zde jenom skládku psychického odpadu, logicky následkem jsou myšlenky a skutky které jsou ubohé, nechtějte změnit druhé násilím, chtějte změnit násilím jenom to co máte ve svojí hlavě, odstraňte ze svojí hlavy konečně skládku psychického odpadu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem