pátek 25. března 2016

Nemám křišťálovou kouli a tak nevím co bude

Neustále je nám násilně systematicky vymýván mozek, nejrůznějšími programovými systémy, a pokud se násilnému vymývání mozku bráníme, tak jsme potrestáni těmi, co mají možnost nás potrestat za neposlušnost! Ano, nemám křišťálovou kouli, a tak nevím, co bude v budoucnosti u mě, a co bude u naší konzumní civilizace.
Jedna věc je mít jako vizionář zajímavé vize o budoucnosti, a druhá věc je, že všichni vizionáři dělají chyby! Říkáte si, mám výhody a jistoty, jsem mladý a zdravý, moje budoucnost je zajisté dobrá, najednou narazí veliké civilní letadlo do mrakodrapu, kde sedíte v kanceláři jako ředitel, a za několik okamžiků váš život zde skončí.
Jenom smrt je zde jistá, vše ostatní je zde už nejisté! Někdo řekne, že jsem pesimista a že bych měl být optimistou, optimista je naivní člověk, který nemá hodnotné informace o tom, co jej jistě čeká, a myslí si, že po smrti, přijde jistě jeho duše do ráje.
Co bylo, nezměníme, co bude to nevíme, existuje pro nás jenom tento den, nestarejte se proto o to co bylo, a to co bude, starejte se o to, co je zde pro vás tento den! Nestarejte se o to co se děje daleko od vás, katastrofy byli a budou, svět byl a bude velikou nemocnicí, kde nemocný léčí nemocné, nikdo zde z lidí není zdravý, rodíme se už s mnoha nemocemi, a na tyto nemoci nejsou a nebudou léky!
S léčením nemocí je to jako s horskou dráhou, pomalu stoupáme a rychle klesáme dolů, zdraví je jenom krátká doba mezi nemocemi! Pokud zavřeme do psychiatrické léčebny ty, co jsou psychicky na tom zle, kdo potom zde bude chodit do zaměstnání? Vše je pokrytecké divadlo, na jevišti herec ukazuje to jak je on psychicky zdravý, a když je herec doma v soukromí, tak se on doma chová už jako psychicky nemocný člověk.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem