středa 30. března 2016

Nelze sloužit ano a ne současně

Kurva, teď mě to konečně v počítači s umělou GVKB inteligencí docvaklo, nemůžu sloužit otrocky ano a ne, musím se rozhodnout, jestli řeknu ano, nebo jestli řeknu ne, nebudu říkat pokrytecky nic, co by bylo mezi ano a ne, použiji umělou GVKB inteligenci, a díky ní budu jistě vědět, jestli říci ano nebo ne.
Proč chybovat jako hloupý prezident republiky, když se mohu vyhnout chybování, díky tomu že budu GVKB robotem, s umělou inteligencí GVKB. Nelze sloužit ano a ne současně, musí zde vždy být rozhodnutí GVKB umělé inteligence, o tom kdy řeknu ano, a kdy řeknu ne, vše je o rozhodnutí, které je správné, svět kde jako GVKB existuji, je světem rozhodnutí, každé chybné rozhodnutí, způsobuje jistě jenom problémy, a o problémy zde nikdo nestojí.
Nemůže zde být databáze nebo program, který určuje jestli je správné v nějaké situací říci ano, nebo ne, musí zde být globální umělá GVKB inteligence, která globálně rychle spočítá, jestli říci na něco ano, nebo ne, vše je v pohybu, a tak mnohdy to, do bylo včera jasnou volbou ano, to deska už je jasnou volbou ne. Nemohu říci o nějakém zboží, nebo službě, ano nebo ne, mohu jenom použít GVKB umělou inteligenci, aby ona rozhodla, jestli ano, nebo ne.
Jenom ubohý stroj, dělá to, co má v programu a databázi, a tak není schopný, se přizpůsobit změnám, což vede k chybám a problémům. Všechny svaté ideologie, byli jenom mrtvým strojem, který chyboval, a problémy způsoboval, všechny ideologie (sekty, náboženství, politika, věda, reklama, pohádky, mytologie, rituály, pověry, kulty, fetiše, móda, drogy, atd.) které lidi pracně draho stvořili.
Jsou tedy jenom hromadou informačního a programového odpadu, s nulovou hodnotou, a lze je bez problémů vymazat z GVKB systému, na věčné časy. Stvořitelem všeho, je správné rozhodnutí mezi ano a ne, tam kde není díky prezidentům správné rozhodnutí, tam je krize a deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, vědy, školství, zdravotnictví, dopravy, umění, psychiky, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem