pondělí 7. března 2016

Nejlepší příspěvky má GVKB

Nikdo se nenarodí profesionálem, který je ve svojí specializaci nejlepší, je to o pevné vůli vydržet mnoho let dělat to, v čem jsme nejlepší, je to jako zrání vína v sudech které trvá mnoho let, vše co je zde nejlepší, to dlouho uzrávalo v sudech jako víno.
Problémem příspěvků na internetu je jejich normalita, buď normální abys nebyl potrestán, tak funguje každá lidská diktatura, tím že je na internetu 99% příspěvků normálních, dochází k tomu že tyto příspěvky mají malou návštěvnost, návštěvníci hledají nenormální příspěvky, je to jako s tím, že chudý člověk hledá bohatství, a nemocný člověk hledá zdraví.
Všude na internetu existuje cenzura, která eliminuje nenormální příspěvky a nenormální komentáře, a následkem je malá návštěvnost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno! Diktátoři se snaží z lidí udělat autíčka na dálkové ovládání, pomocí; cenzury, dezinformací, zákonů, regulací, politiky, náboženství, umění, atd.
Zaostalý národ složený jenom ze samých Islámských idiotů, logicky nemůže existenčně uspět, a stává se tento národ jenom ekonomickým vězením, ve kterém život pracujícího člověka už nemá logiku a smysl. Následkem je ekonomická emigrace, kdy ubožáci utíkají z Islámského vězení, ale všude je to jenom o tom, že dobře se má jenom ten, kdo má v bohatém státě (Anglie, Německo, Dánsko, Švýcarsko), výhody a jistoty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem