sobota 26. března 2016

Nejde si nevšimnout snahy o globalizaci

Mohla by existovat ekonomika bez dluhů? Peníze jsou dluh, ekonomika bez dluhů je tedy ekonomikou kde nejsou používané peníze, jak došlo k tomu, že se začali používat peníze? Peníze se začali používat díky centralizaci, čím větší centralizace tím více byli peníze používané k tomu, aby z lidí učinili otroky dluhů.
Místo okovů na nohou, zde jsou dluhové okovy, které nasazují lidem ti, co jsou v centru a mají k dispozici; imunitu, výhody, jistoty, popularitu, moc, bohatství, ryba smrdí od hlavy, proč by každé město a každá vesnice, nemohla mít vlastní peníze, a vlastní zákony a regulace, v malém decentralizovaném světě, je totiž obtížné lhát a krást!
Nejde si nevšimnout snahy o globalizaci, kdy zde bude jedno globální centrum v USA, a jedna světová USA měna, pro nenažrané milionáře z USA je to přímo ráj na zemi, následoval by potom zánik rozmanitosti u; náboženství, politiky, umění, kultur, jazyků, norem, regulací, zákonů, tradicí, atd.
Svět by se proměnil ve veliký koncentrační tábor, ve kterém by bylo normální to, že ten kdo je statisticky pod fyzickým a psychickým průměrem, díky nemoci nebo stáří, že skončí v plynové komoře a krematoriu.
Každý by měl v hlavě čip, a tak by se vědělo, kde se on právě pohybuje, a jestli on pracuje nebo odpočívá, každý by měl vymezeno, kam smí a kam nesmí, za jakékoli porušení globálních svatých norem, by zde byla automaticky plynová komora.
Ekonomická emigrace by tedy zmizela, protože všude by byla kastovně a třídně uzavřená globální společnost, člověk by byl jenom číslem v globální statistice, a smrt by zde něco mohla znamenat, jenom pokud by zemřel nějaký globální milionář, obyčejný dělník, by byl obrazně něco jako slepice v klecovém odchovu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem