úterý 8. března 2016

Malé mzdy jsou způsobené ekonomickým otroctvím

Proč ekonomický pastýř, nemá rád svoje ekonomické stádo? Civilizace z lidí dělá stroje, a u strojů není láska, proč; umění, pohádky, mytologie, pověry, legendy, kulty, fetiše, sekty, náboženství, filosofie, atd. nejvíce hovoří o lásce? Nenávist zvítězila nad láskou, protože se z nás stali stroje, je to systém robotické výchovy, postavené na odměně a trestu, jsme násilně nastavení autoritami k tomu, abychom mysleli a žili zde jako genetičtí roboti.
Ten kdo se vzbouří skončí ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici, v minulosti byla za neposlušnost k autoritám většinou jistá smrt. Kdo nepřináší zaměstnavateli veliký zisk, dostane výpověď, o tom je konzumní sobecká doba, neustále jsme kontrolováni, a pokud jsme pomalí nebo chybujeme, tak jsme často nezaměstnaní a hrozí nám to, že se z nás stanou bezdomovci. Proč pastýř nemá rád svoje stádo?
Pastýřem je dneska robot, který pase roboty, robot lásku vymění za nenávist, dítě brzo pozná že se musí rozhodnout mezi láskou a nenávistí, posoudí výhody lásky a výhody nenávisti a většinou si za pána na celý život zvolí nenávist, protože nenávist nabízí více výhod než láska, dobrota je v tomto světě jenom žebrotou, učiň dobrý skutek a brzo budeš za to osudem potrestán.
Moderní objektivní globální ukázkou toho kolik je zde lásky a nenávisti je internet, zde je možné levně a rychle si udělat statistiky, a brzo vám musí dojít to, že nenávist zvítězila nad láskou. O tom kolik je zde nenávisti byla druhá světová válka a její hrůzy, ve veliké válce se v nahotě odhaluje čistá realita, která nám říká to, že každý člověk je jenom robot, s nulovou hodnotou.
Prý si můžeme v demokratických volbách svobodně vybrat svoje politické zástupce a tak rozhodnout o svojí budoucnosti, pokud by mohli volby eliminovat byrokratický centralismus, tak by konzumní diktatury volby všude zakázali! Mnoho let je v Praze kapitalismus, ale mzdy řidičů nákladních aut, zde jsou pořád jako za socialismu?
Pracuje snad řidič v Dánsku lépe, a proto má pětkráte větší mzdu? Malé mzdy jsou způsobené ekonomickým otroctvím, kdy ekonomičtí otrokáři chtějí rychle zbohatnout, a tak platí otrokům ubohé mzdy, v Dánsku už nechtějí zaměstnavatelé rychle zbohatnout, a tak platí zaměstnancům veliké mzdy, ryba smrdí od hlavy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem