neděle 6. března 2016

Malá nabídka znamená i malou poptávku

Diktatury jsou známé tím, že mají malou nabídku zboží a služeb, logicky následuje nespokojenost a zánik diktatury, je třeba ořezávat to co je zbytečné, ale pokud za zbytečné začneme považovat velikou nabídku, tak myslíme jako diktátoři a brzo zkrachujeme. Mnoho lidí si zakládá na internetu blog nebo stránku, a mají zde malou nabídku, potom se diví tomu, že mají i malou poptávku.
Proč by měl zákazník navštívit sto stránek s malou nabídkou, když může navštívit jednu stránku s velikou nabídkou, veliké ryby požírají malé ryby! Ten kdo je líný a hloupý se snaží vytvořit centrální diktaturu, a pomocí násilí dosahovat pro sebe výhody a jistoty.
Podívejme se na srovnání mezi Google a Seznam, Google má lepší nabídku a tak likviduje pomalu a jistě náš Seznam! V přírodě je u všeho veliká nabídka, protože je zde svoboda, deprese u; psychiky, ekonomiky, politiky, náboženství, školství, internetu, atd. je následkem malé nabídky!
Proč by každý národ na světě nemohl mít sto prezidentů, ať se těch sto prezidentů posadí ke kulatému stolu, a od něj řídí svůj národ. Nejsme tak bohatí, abychom šetřili na tom, že budeme mít jenom jednoho prezidenta republiky. Nebude už třeba, aby prezidenty chránila státní ochranka, protože každý prezident zde bude mít malou existenční hodnotu, a bude zde pracovat za průměrný plat 22 230 Kč hrubého.
V zákoně bude, že každý státní zaměstnanec, dostane průměrný plat, tak zde bude logiky u státu konečně snaha, zvyšovat průměrný plat, pomocí fungují politiky a ekonomiky. Jestliže si někdo myslí, že je nadprůměrný, tak může opustit státní jisté zaměstnání, a může začít podnikat nebo obchodovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem