úterý 8. března 2016

Letenka z EU na Sibiř letadlem A380

Staré parazity v EU, nikdo nenaučí programování. Na vrcholu existenční pyramidy jsou staří parazité v EU, které už nikdo nenaučí programování, je třeba si uvědomit to, že doba se změnila, nepotřebujeme už pokrytecké herce, ale potřebujeme geniální programátory. Vše je zde v pohybu, a tak je staré nahrazováno všude novým, je možné v EU násilím pohyb změn zpomalit, ale následkem je vždy exploze nespokojenosti lidí.
Je to o tom, že se musí zavést EU předpis o tom, že zaměstnání v EU bude končit v 50 letech, zaměstnavatelé v EU chtějí zdravé a chytré zaměstnance, se stářím přichází nemoci a hloupost. Budeme letecky z EU odsouvat lidi letadly A380 co pojmou 519 lidí, kterým je více než 50 let na Sibiř, a zde mohou dožít v EU pracovních táborech, kde budou mít dostatek pohybu na chladném vzduchu.
Vše je o čistotě, a špínou je zde to, co nemá pro EU a systém hodnotu, nebudou zde žádné EU sociální podpory pro jedince nebo pro organizace, ten kdo se pokusí sobecky EU okrást nějak o peníze, skončí okamžitě na Sibiři. EU není dojnou svatou krávou, kterou může podojit o miliony kdejaký starý sobecký politický parazit!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují