pátek 11. března 2016

Lékem na krizi jsou minimální platy pro státní zaměstnance

Pokud bude u nás mít každý státní zaměstnanec včetně prezidenta a ministrů minimální plat tak bude mít i stát minimum zaměstnanců a minimální náklady na jejich platy. Pracovat pro stát musí být ekonomickým trestem a každý se musí snažit vyhnout tomu aby byl státním zaměstnancem, nedostatek zaměstnanců může stát řešit tím, že zaměstná na smlouvy soukromé firmy, takto by byl vysokoškolák, zaměstnancem soukromé firmy a stát by si mohl vybrat takovou soukromou firmu, která mu nabídne vysokoškoláky za nejlepší tržní ceny, a s největší kvalitou.
Moderní konzumní společnost je založena na tom, že podnik má minimum vlastních zaměstnanců, a jenom si zaměstnance krátkodobě za nízké ceny pronajímá. Tím že stát ušetří na starých hloupých zaměstnancích, tím může snížit optimálně daně a to bude mít za následek rychlý růst ekonomiky. Když škrtat zbytečné náklady tak škrtat na vrcholu mocenské pyramidy, ať nám poslanci a senátoři ukážou, jak umí soukromě podnikat, ve světě kde není díky centrální diktatuře už korupce.
Většina státních elitních zaměstnanců dneska má veliké zisky z podvodů a podrazů, je tedy zbytečné jim dávat veliké; platy, výhody, jistoty, imunitu, atd. a tím je jenom rozmazlovat. Zavede se u státních zaměstnanců tajná profesionální kontrola jejich životní úrovně, pokud někdo bude žít jako milionář, a mít přitom minimální plat, tak je jasné že on je parazitem, nebo cizím tajným agentem, zavede se státní svatá GVKB inkvizice, která pomocí mučení rozpáleným železem, přinutí elitní státní parazity k přiznání, a potom budou státní paraziti veřejně nazí upálení na hranici.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem