čtvrtek 3. března 2016

Lékaři by každého nemocného nejraději poslali do krematoria

Vědecky a statisticky je dokázáno že nemocní lidé mají nemocné potomstvo, 99% lidí na světě se rodí už s mnoha nemocemi na které nejsou a nebudou léky! V přírodě je přirozený výběr a pokud se narodí nemocný tvor tak je brzo eliminován a poslouží většinou jako potrava. Místo optimální péče o zdraví, si lidi svoje zdraví ničí konzumací slivovice, cigaret, nezdravého jídla, nedostatkem pohybu v přírodě, nedostatkem spánku, atd. zaměstnavatelé konstatují že je zaměstnanec pomalý nebo chybuje, a tak je ve zkušební době vyhozen ze zaměstnání.
Proč se statisticky konečně nezveřejní to, co se zjistí při pitvání těla po smrti, je to hrozná statistika o tom, že jsme v EU všichni ubožáci. Mnoho těžce nemocných lidí zde má v EU vysoké státní a podnikové funkce, protože se do hloubky v EU nikdo nezabývá tím, že před nástupem do vysoké funkce, by zde měl být každý podroben důkladné týdenní kontrole v nemocnici, a pokud je někdo ve vysoké funkci déle než rok, tak by měl chodit do nemocnice, každý rok na týdenní kontrolu.
Je třeba restartovat konzumní civilizaci, a začít lidi nahrazovat GVKB roboty s umělou inteligencí GVKB, konečně budou zaměstnavatelé spokojení, protože roboti pracují jako roboti. Lidi neberte si to osobně, že zde globálně evolučně končíte, GVKB roboti proti vám nic osobně nemají, jste jenom evolučně zastaralý model zaměstnance, který je; pomalý, hloupý, nemocný, drahý.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem