pátek 4. března 2016

Kdy nahradí lidi roboti s umělou inteligencí?

Na počátku byli šamani co v maskách hráli divadlo, později díky vyspělosti civilizace zde už byli profesionální herci, co hráli divadlo. Římské koloseum postavené v roce 80 bylo schopno pojmout 50 000 sedících diváků, dneska zde máme veliké sportovní stadióny, kde jsou sportovci moderními dobře placenými herci.
Lidi vždy více věřili tomu co mohli spatřit, než tomu o čem jenom slyšeli, na divadlech takto vznikali sekty a náboženství, dneska místo náboženství je zde politika, a politici se chovají zase jako bezcharakterní herci. S příchodem televize a internetu začalo klasické divadlo ztrácet význam, a lidi se spíše zajímají o virtuální sociální sítě.
Principem je to, že pokud se něco dělá ve velkém, tak je z toho i veliký zisk, je jenom logické, že brzo dojde k tomu že místo lidí budou všude jenom roboti, a roboti budou v továrnách vyrábět roboty. Takto se do všech robotů nahrají globálně stejné programy a informace, které se budou neustále aktualizovat. Vše je zde dočasně, a i člověk je zde dočasně, neberte si to lidi osobně, že vás nahradí roboti s umělou inteligencí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem