pátek 25. března 2016

Kdo ještě věří tomu že bude lépe?

Vše je zde jenom kariéristické pokrytecké divadlo, lépe je těm co hrají hlavní role jako prezidenti a ředitelé, společnost byla a bude vždy uzavřená a vždy zde budou vládnout sobečtí lakomci! Dotace, regulace, korupce, sociální paraziti, daně, poplatky, daňové ráje, atd.
O tom je EU, všude v EU je parazitování elity na prvním místě, protože elitě peníze nesmrdí! Občas se dozvídáme skryté pravdy o tom, jak to zde skutečně ekonomicky a politicky funguje, a nestačíme se divit, jak je snadné z lidí dělat hlupáky pomocí mediálních dezinformací.
Jenže v USA je to stejné jako v EU, akorát že nás zase tolik nezajímá to, že třeba Apple je globální parazitující korporací, nadbytek u korporací z USA je založen na nedostatku u těch, co pro korporace v továrnách v Číně pracují za otrocké mzdy jako otroci.
Narůstající nezaměstnanost se v EU maskuje tím, že jsou lidi nuceni pracovat málo hodin, za tak nízké ubohé mzdy, kdy se mají lidi lépe, pokud jenom pobírají štědré sociální dávky, jako to už dlouho dělají profesionální sociální paraziti s tmavou pletí, co se zde rychle rozmnožují jako králíci v Austrálii. Státy v EU místo toho aby stavěli moderní průmysl, staví jenom drahé silnice, a drahé banky a obchodní domy!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem