čtvrtek 31. března 2016

Kdo je naším pravým nepřítelem?

Pro veliké množství mediálních dezinformací, nevidíme kdo je naším pravým nepřítelem, který z nás chce učinit ubožáky. Tím pravým nepřítelem je teorie, která nahrazuje v civilizaci praxi, mnozí si řeknou, že teorie nemá zde moc a bohatství, proto nemůže být naším nepřítelem, kterého bychom se měli bát.
Teorie je chytře skrytá za svoje mocné a bohaté sluhy, se kterými jako s loutkami manipuluje, sluhou teorie jsou; pohádky, školství, sekty, náboženství, politika, byrokracie, reklama, mediální zpravodajství, cenzura, centralismus, daně, poplatky, regulace, zákony, normy, morálka, atd.
Je třeba poznat to je příčina a co je následek, z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, proč máš malý plat a proč jsou ceny za zboží a služby veliké? Teoretici musí z něčeho zde žít, a polovina lidí co chodí do zaměstnání v EU, to jsou teoretici, a jejich sluhové. Jak se pozná kdo je teoretik, nebo sluha teoretika? Poznáte podle hezkého čistého oblečení, tam kde je teorie, tam se člověk neušpiní od práce.
Podívejme se na veliké revoluce a války z pohledu teorie, a zjistíme, že za veškerým násilím je svatá teorie, která s lidmi jako s loutkami manipuluje; Ano, bude lépe, po smrti bude, věřím lépe, po volbách naší správné strany bude lidem lépe, po zakoupení našeho pracího prášku, bude vašemu špinavému prádlu lépe, protože bude čisté, po vystudování vysoké školy, se lépe uplatníte na pracovním trhu, atd.
Myslím že už není třeba pokračovat, už bylo těch slibů o tom že bude lépe opravdu hodně, v praxi je vše většinou zcela jinak, a lépe je jenom těm, co na nás sobecky parazitují.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem