neděle 27. března 2016

Kde je nejvíce peněz?

Podívejme se nejprve na místa v času a prostoru, kde je nejméně peněz, a tak nám logicky dojde, kde je i nejvíce peněz! Nejméně peněz je tam kde je veliká evoluční zaostalost, a lidi zde žijí jako ubohý tupý dobytek, který nemá žádnou naději na to, že mu bude v budoucnosti lépe.
Je logické to, že je zde snaha o ekonomickou emigraci do míst, kde není ekonomická zaostalost, a tím dochází k tomu, že se místa kde není evoluční zaostalost, brání veliké ekonomické emigraci, všemi dostupnými způsoby. Silicon Valley v USA je tedy logicky místem, kde je na světě nejvíce peněz, protože je zde veliká evoluční vyspělost, u vědy a techniky.
Jak došlo k tomu, že je v České republice veliká zaostalost u vědy a techniky, a tak od nás utíká mnoho inteligentních lidí do Silicon Valley v USA? Po druhé světové válce došlo k rozdělení národů v Evropě na národy asociální a sociální, v asociálních národech docházelo k nárůstu evoluční vyspělosti u vědy a techniky.
V sociálních národech docházelo k evoluční zaostalosti u vědy a techniky, naše republika patřila mezi sociální národy a měla to dokonce i v názvu republiky (Československá socialistická republika), mnozí si u nás naivně myslí, že už zde není starý sociální systém, protože je zde prý demokratický kapitalismus.
Návštěva Čínského prezidenta v Praze na Velikonoce jasně ukazuje, že je zde pořád sociální systém, který nosí masku demokratického kapitalismu, Miloš Zeman je soudruh, který si nechává říkat moderně pane prezidente, správně bychom mu měli mediálně říkat. Soudruh prezident Miloš Zeman, přednese stranický komunistický projev ve státní televizi, o návštěvě soudruha prezidenta z Číny v Praze, pravda je jako zrcadlo, do kterého se kariéristi neradi dívají.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem