pátek 11. března 2016

Každý úspěch je zde iluzí

Vše je zde dočasně, protože se vše recykluje, existujeme ve stroji na recyklování (Matrix), vše zde obrazně jede po horské dráze, a tak to pomalu stoupá nahoru, a rychle to klesá dolů, dneska jsi nahoře jako celebrita (Miloš Zeman) a zítra z tebe bude jenom prach a popel. To co zde má dneska velikou hodnotu, to zítra nebude už mít žádnou hodnotu, mnozí se snaží před ubohou konzumní realitou utéci do světa; pohádek, fetišů, pověr, rituálů, mytologie, snů, iluzí, umění, drog, sexu, jídla, pití, televize, sociálních sítí, sportu, koníčků, náboženství, filosofie, atd. jenže každý návrat zpět do reality, je spojen se depresemi!
Realita je o recyklování, vše co zde ztratí hodnotu, to se recykluje, všechny svaté ideologie, které dneska milujeme, budeme zítra recyklovat! Kulty (politika, náboženství, věda) které jsou nám svaté, jsou zde jenom módním divadlem, na tomto ideologickém divadle, jde jenom o to, aby byli hlavní herci mediálně dlouho populární, a aby byli diváci spokojení, s výkonem populárních ideologických herců. Co je to lidský mozek, kolem kterého se točí naše konzumní civilizace?
Lidský mozek je obrazně čistým listem papíru, který evoluce popisuje tak dlouho, až se z mozku stává veliká knihovna, plná myšlenek a toužení po tom, realizovat tyto pyšné a lakomé myšlenky do reality, jenže zde je každá myšlenka jako samčí spermie, která hledá samičí vajíčko, naděje na to, že bude spermie existenčně úspěšná je minimální, a o tom je konzumní evoluce! Když se narodíš, tak je už tvůj ubohý osud z 99% pevně evolučně dán, nevěř tomu, že pokud budeš bojovat o lepší osud, že jistě vyhraješ, každý úspěch, je zde jenom virtuální iluzí, která trvá krátce!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem