středa 9. března 2016

Každá ideologie zde dočasně existuje

Nemá smysl existenčně bojovat o výhody a jistoty, když už nelze vyhrát, pokud je spermie v prdeli, musí konečně pochopit, že je vše existenčně v prdeli díky tomu, že nějaký kokot semeno nastříkal do prdele, místo do optimálního místa, kde je ženské vajíčko a možnost rozmnožení. Neustále všude spatřujeme existenční boj, který nelze vyhrát, a když těm co bojují, řeknete že jsou jistě existenčně v prdeli, a že by měli odvážně spáchat hromadnou sebevraždu pomocí hromadné hladovky, tak na vás koukají jako telata na nová vrata.
Populární je ten kdo druhým říká jenom to co druzí chtějí slyšet, to je ovšem ale pokrytecké divadlo, pokud je člověk v konzumním pekle a okolo jsou sobečtí čerti, je třeba se rozhodnout jestli budeme čertům říkat to, že jsou andělé, nebo jim řekneme to že jsou čerti. Proč si čerti hrají v pekle na to že jsou andělé, příčinou je toužení čertů po tom, aby se z nich stali čerti první kategorie, co zde mají státní ochranku a služebního řidiče, podívejme se na prezidenta, jak myslí a žije, a dojde vám to, že je to starý čert první kategorie.
Pravda je relativní, to co je pravdou pro mě, to je lží pro tebe, to co je pravdou dnes, to je zítra lží, to co je objektivně pravdou, to je subjektivně lží, atd. není zde pevný informační bod, vše je v informačním pohybu, a tak nám byla dána geneticky inteligence, abychom posoudili složitou existenční situaci, a potom se správně rozhodli, to co nemá inteligenci, vychází ze staré svaté pravdy, která je už dnes často lží, a tak to často chybuje proto každá svatá ideologie zde jenom dočasně existuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem