čtvrtek 3. března 2016

Kam nemůže čert tam nastrčí politiky

Každá lidská chyba, je zde dočasně. Aby mohli zde vznikat nové lidské chyby, tak musí staré lidské chyby zanikat. Nechybuje jenom naše psychika, chybuje i lidské tělo, vše co je zde schopné rozmnožování to i chybuje, množství chyb je většinou závislé na existenční situaci.
Jsou existenční situace, ve kterých každý chybuje, protože toto chybování někomu nebo něčemu vyhovuje. Nejvíce nás rozčiluje pokud vysokoškoláci chybují, naivně očekáváme od vysokoškoláků že jsou dokonalí, a tak nechybují, pokud chybuje nějaký idiot, co má jenom základní školu, tak nás to nerozčiluje.
Mnoho se dneska hovoří o ekonomických chybách, díky kterým se plýtvá časem a penězi, obzvláště velikým problémem jsou chyby vládnoucí elity, vládnoucí elita se řídí heslem z cizího krev neteče. Pokud udělá chybu podnikatel tak zkrachuje, pokud udělá chybu prezident tak za to není nijak potrestán! Podle mě prioritní největší současnou chybou je, to že zde vznikla politika, mohli bychom obrazně říci, kam nemůže čert tam nastrčí politiky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem