středa 23. března 2016

Jsou dezinformace zlatým dolem?

Život je založen na dezinformacích, pokud by zde nebyli možné dezinformace tak by zde život zaniknul! Pokud je člověk na vrchou evoluční pyramidy, tak je to díky dezinformacím které člověk použil k tomu, aby se dostal na vrchol evoluční pyramidy.
Dezinformace jsou nástrojem manipulace s lidmi a zvířaty, dezinformace mohou přeprogramovat inteligentní mozek a učinit tak z lidí nebo ze zvířat ubohé levné konzumní otroky. Na počátku vymývání mozků jsou pohádky, a potom následuje škola, sekty, nábožensví, politika, armáda, jako poslení je zde otravná všudypřítomná reklama.
Nejsme pány ve svém genetickém domě, skutečnými pány zde jsou viry a praziti, my jsme zde jenom levní otroci virů a parazitů! Ten kdo odmítne přistoupit na toto dezinformační konzumní globální divadlo si koleduje o to, že skončí brzo ve vězení nebo v psychiatrické nemocnici, v minulosti se hříšní kacíři upalovali na hranici, nebo se přibíjeli na kříže, a stávali se tak z nich svatí mučedníci.
Pomocí nenápadné salámové techniky, jsou lidem globálně odebírány jejich výhody a jistoty, obrazně se z lidí stávají slepice v klecovém odchovu, a pokud slepice snáší elitě málo vajec, tak z ní exekutoři udělají rychle bezdomovce.
Mnozí si myslí že je možné před tímto dezinformačním peklem někam utéci, jediná možnost je dneska už jenom krematorium, z prachu zde vše vzniká a v prach se to navrací, prachy zde mají jenom ti, co zde jsou na vrcholu existenční pyramidy, díky tomu, že umí profesionálně pracovat s dezinformacemi, jako politici a podnikatelé.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem