středa 23. března 2016

Jsi blázen co žije v blázinci

Je kulturní civilizace normální? Pravda je jako zrcadlo a lež je jako umělecký obraz, obraz upravuje realitu tak, aby se nám realita líbila, zrcadlo realitu neupravuje a ukazuje nám objetivně to, že jsi nenormální člověk, který žije v nenormálním světě, kde je v depresi; ekonomika, ideologie, morálka, spravedlnost, umění, věda, školsví, doprava, zdravotnoctví, rodina, podnikání, obchod, psychika, atd. Vše je o příčinách a následcích, pokud vysočíme z letadla a zapomeneme si vzít padák, tak si můžeme po krátkou dobu pokrytecky říkat, zatím je to normální, a nic se nám neděje, a najednou pád skončí a naše smrt je rychlá.
Co to jsou konflikty a války, jsou to skoky z letadla bez padáku a následedkem je rychlá smrt u těch co vyskočili z letadla bez padáku, proč skáčeme neustále z letadla bez padáku? Letadlo má problémy a padá k zemi a my nechceme v tom padajícím letadle zemřít, můj židovský otec se svým bratrem utekl zbaběle do Anglie před zlým Nacismem, (Nacionální socialismus (zkráceně nacismus, německy: Nationalsozialismus) je krajně pravicová totalitní ideologie oficiálně uplatňovaná diktaturou v Německu v letech 1933–1945 (tzv. Třetí říše) prostřednictvím Národně socialistické německé dělnické strany (NSDAP) vedené Adolfem Hitlerem.)
aby nedopadli stejně jako jeho rodiče co skončili v Auschwitz, který byl komplex německých nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů fungující během druhé světové války v Němci okupovaném Polsku. Tábor získal svůj název podle německého názvu nedalekého polského města Osvětim (polsky: Oświęcim, německy: Auschwitz) a jeho část podle vesnice Březinka (polsky: Brzezinka, německy: Birkenau), která leží přibližně šedesát kilometrů západně od Krakova. Po německé invazi do Polska v září 1939 byly obě lokality anektovány Třetí říší a v rámci germanizace místních názvů následně přejmenovány.
Tábor byl Německem zřízen na základě příkazu Heinricha Himmlera ze dne 27. dubna 1940. Původně byl určen pro Poláky, ale v létě roku 1941 nacisté rozhodli, že právě zde dojde ke konečnému řešení židovské otázky (Holokaust). Velitel tábora, Rudolf Höss, při Norimberských procesech uvedl, že v Auschwitzu zemřely více než tři miliony lidí. Většina obětí byla zavražděna v plynových komorách areálu Auschwitz II plynem Cyklon B smrt ostatních byla způsobena systematickým hladověním, nucenými pracemi, absencí zdravotní péče, individuálními popravami a pseudolékařskými experimenty.
V současnosti je zde problém s Islámem a tak zase lidi zde zbytečně umírají, díky tomu že naše kulturní civilizace není normální. Běžte si koupit kvalitní padák, už brzo bude vaše letadlo havarovat!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem