středa 23. března 2016

Je zlaté hovno na hovno?

Všude je dneska snaha prodávat to, co je konzumnentům na hovno, zlaté hovno, je mě ale na hovno, podívejme se třeba na informace, od narození do smrti je člověk zahlcen informacemi, které jsou mu v životě na hovno, a mnozí si myslí, že jeho informace jsou hodnotné, a neuvědomuje si to, že jeho informace jsou lidem na hovno.
Je to tak snadné vytvořit zde hovno, ale každé hovno je zde na hovno, je sice pravdou, že z hovna zde vše vzniká a v hovna se to zase navrací, ale taková informace, je mě v životě na hovno. Idioti co nám chybně už mnoho tisíciletí vládnou, myslí neustále na to, co je správné a co je chybné, to je na hovno, je třeba v praxi vyzkoušet, co je správné a co je chybné, to co zde teoreticky vypadá správné, to většinou je prakticky chybné.
Prý je zde chybou mluvit o hovně, a měli bychom mluvit o tom, co je nám svaté, a co milujeme a obdivujeme, protože je to právě v módě. Jenže vše co je nám dneska svaté, a tak to milujeme a obdivujeme, to nám už brzo zde bude na hovno, vše je zde recyklováno, na věčné časy, je zde jenom jistá smrt. Měl jsem už vše po čem jsem sobecky zatoužil, ale bylo mě to na hovno, vše je zde jenom o zlatém hovně, které zde je v centru naší kulturní konzumní civilizace, a proto máme místo drahého zlata v bance, jenom veliké zlaté hovno, díky naší ubohé vládě, co je zde na hovno. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem