čtvrtek 31. března 2016

Je třeba se navrátit k přirozeným tradicím

Pravým nepřítelem člověka, je to co člověku způsobuje nemoci u; těla, psychiky, ekonomiky, atd. k čemu vám je mnoho hodnot, když jste nemocný, k čemu je národu moderní civilizace, když jsou lidi v tom národě nemocní, a tak nemohou moderní civilizaci naplno využívat. Bojujete s tím, co není naším skutečným pravým nepřítelem, a tak jsme pořád poražení!
Naším nepřítelem nejsou lidi z jiného národa, nebo lidi s jinou svatou vírou, naším nepřítelem je to co nám způsobuje fyzické a psychické nemoci, digitální civilizace nemůže být velikou globální nemocnicí, pro mnoho miliard nemocných ubožáků, a to se zde globálně každých 50 let počet nemocných lidí zdvojnásobí!
Nemá smysl léčit draho bohaté lidi, co mají možnost si vše dobře zaplatit, smysl má zabránit tomu, aby se nemocní lidé, zde rychle globálně rozmnožovali jako králíci v Austrálii! Nebojme se říci konečně nemocné mamince, to vaše dítě bylo nemocné, a tak jsme je utopili, používejte antikoncepci, nebo se nechte v nemocnici sterilizovat.
Člověk je obrazně jako stránka na internetu, jsou zdravé stránky, co mají velikou hodnotu, a jsou stránky nemocné, co nemají žádnou hodnotu, a je nejlepší tyto nemocné stánky, eliminovat administrátorem z internetu. V přírodě je přirozený evoluční výběr, a zde to co je nemocné, se stává automaticky potravou pro to, co je zdravé, je třeba se navrátit k přirozeným tradicím, které zde miliony let fungují bez problémů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem