středa 30. března 2016

Je samocenzura ekonomická?

Žijeme v době, udělej si vše sám, a neotravuj už ostatní lidi, co nemají čas, sám si vařím, sám si peru, že se na to nevy…, jaký je to proboha život, být pořád jenom na vše sám? Pokud to bude pokračovat dále, tak se žena i sama oplodní, pomocí samoplodňovacícho přístroje, a mužského semene dodaného na dobírku, a sama i vychová potomstvo.
Je samocenzura ekonomická? Proč by zde měli být svaté autority, co by cenzurovali naše informace a naše programy, zavedeme globálně na věčné časy samocenzuru, a tím se ušetří čas svatých autorit v; politice, náboženství, vědě, školství, podnikání, obchodě, rodině, atd. Budete chtít říci neslušné slovo, ale vaše samocenzura, neslušné slovo zablokuje, a nabídne vám místo něj slušné slovo, nespokojení voliči prezidenta, tak už nebudou hloupí neandrtálci, ale budou jenom vandalové.
Do mozku se nahraje GVKB program samocenzury, a tak se budeme konečně k sobě už všude chovat slušně, a tak pustíme starého nebo nemocného člověka, sednout v hromadné dopravě automaticky, a nebudeme už konečně přesouvat peníze do daňových rájů, abychom okradli na daních chudý stát.
Samocenzura, změní naši konzumní kulturu od základů, zrušíme; školství, politiku, byrokracii, armádu, policii, soudy, vězení, hranice států, sekty, náboženství, dluhy, atd. mnoho lidí se bude muset logicky přeškolit na něco jiného, důležité je, že konečně už nebudeme existenčně závislí, na cenzuře od cizích lidí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem