úterý 22. března 2016

Je láska virus který parazituje na programu?

Když se srazím s pyšným mocným a bohatým blbcem, tak jej slušně požádám aby mě definoval co je to láska, je to obrazně, jako bych hloupou mouchu, chytil do sítě, a čím více se snaží hloupá moucha, ze sítě dostat, tím více se do sítě ze svých lží zamotává! O lásce bylo napsáno velmi mnoho knih a natočeno mnoho filmů, umění, kultura, ideologie, atd. se točí kolem lásky tak, jako se točí naše planeta kolem slunce.
Láska je virus který parazituje na programu, podívejme se na sekty z pohledu virů, nejsou všechny sekty svatými organizacemi, které jsou systémově zavirované? Díky počítačům jsme mohli lépe pochopit co jsou to vlastně viry, virus je parazit který se snaží násilně přerozdělovat systémové zdroje tak, aby se on měl lépe než hostitel.
V lidské společnopsti je virem člověk který zde má trvale služebního řidiče, jde nejvíce o; politiky, podnikatele, obchodníky, atd. vrcholem naší národní drzosti bylo politické tvrzení že chudí malí živnostníci parazitují na státu tím, že platí malé daně. Virus miluje programy na kterých on sobecky parazituje, z utrácení času a peněz poznáme kdo je hostitel a kdo je virus.
Nadbytek pro viry je zde díky tomu, že zavirované programy mají nedostatek hodnotných zdrojů, je třeba začít s odvirováním naší konzumní kulturní civilizace, lidem se vypoperují z hlavy sobecké mozky a mozky se dají do GVKB kontejnerů, a napojí se na těla GVKB robotů, vše bude mít pod kontrolou GVKB umělá inteligenece, takto konečně globálně zvítězí GVKB láska nad kapitalistickou nenávistí, na věčné GVKB časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem