středa 30. března 2016

Je každý vysokoškolák snadno nahraditelný?

Statisticky se ukazuje to, že čím vyspělejší je ve státě ekonomika, tím více zde dochází u vysokoškoláků k tomu, že je zaměstnavatelé často nahrazují na nové zaměstnance, nabídka nových zaměstnanců co mají vysokou školu je ve vyspělých státech veliká, a jsou zde i pracovní agentury, které používají nejrůznější metody a programy, které mají za následek to, že zaměstnavatelé často nahrazují staré vysokoškoláky, novými vysokoškoláky.
Zaměstnanec je takto obrazně jakýmsi sportovním běžcem, a pokud běží pomalu, tak je brzo nahrazen novým běžcem, co běží rychle. Podívejme se na diplomové práce staré třicet let, a budeme se jim smát, jak jsou hloupé a ubohé, naše poznání bylo a bude povrchní, a čas nám ukáže, že vše je jinak!
Když jsem četl to, co jsem napsal na papír před třiceti lety, tak jsem si uvědomil, jaký jsem byl naivní hlupák, náš svět je dokonale decentralizovaný a my se jako lidi snažíme jej násilně centralizovat, to je jako se snažit o to aby voda hořela, jako by byla hořlavinou.
Veškeré lidské násilí je následkem centralizace, pokud je zde Islám plný násilí, je to díky centralizaci, rozptylme lidi, co věří v islám po celém světě, do každé malé chudé vesnice na světě, a najednou z Islámu zmizí veškeré násilí. Jsou bohatí lidé zlí, proč tedy bohaté lidi, nerozptýlíme do každé malé vesnice na světě, a najednou budou bohatí lidé hodní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem