úterý 29. března 2016

Je internet jako krabička s cigaretami?

Věřím tomu, co si ověřím, a na internetu už nevěřím už ani tomu, co jsem tam sám za mnoho let napsal, a zapomněl jsem to bohužel smazat, v mazání vlastních stránek a blogů, nemám na internetu konkurenci, když mám deprese z internetu, jsem schopen smazat i padesát svých blogů za den, některé moje smazané blogy, měli i milion návštěv za rok.
Je internet, jako krabička s cigaretami? Na cigaretách je varování, že kouření škodí zdraví, na internetu je taky mnoho varování, internet taky poškozuje naše zdraví, jedinou výhodou je u internetu to, že zde nikdo nežebrá o cigaretu a oheň, zde ten kdo nemá peníze, ten nemá ani přístup na internet.
Poslední dobou se rozmáhá používání hospod a kaváren, kde je zadarmo bezdrátový místní internet, takový host málo utratí a dlouho zde zabírá místo hostům, co by zde chtěli utrácet peníze.
Mnoho lidí už mě na internetu pozná, i když se chytře maskuji pod přezdívkami, prý moje GVKB myšlenkové pochody jsou tak neskutečně originální, že jsem okamžitě prozrazen, a administrátoři se snaží mě rychle zablokovat přístup, na jejich ubohé diskusní fórum, které je většinou plné ubohých nesmyslů o ničem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem