pátek 25. března 2016

Je demokracie v EU utopie?

Může lid vládnout sám sobě tak, aby to fungovalo optimálně ekonomicky a politicky? Vše je zde jenom program, díky kterému se realizuje to, co bylo naprogramováno evolucí, nebo programátory. Vládnutí bylo a bude založené na politických a ekonomických programech a o tom to je že ten kdo to naprogramuje, bude chtít z toho mít výhody a jistoty a tím on už přestává být lidem a stává se…? Zde odpověď není už tak jednoduchá jak to z dálky vypadá, v co se promění člověk která zde má trvale veliké výhody a jistoty?

Výhody a jistoty jsou tvrdou psychickou drogou, a tato návyková droga promění rychle každého člověka v loutku, kterou ovládají drogy, najednou člověk už není pánem ve svém psychickém domě, ale pánem zde jsou návykové drogy, o lidech pod vlivem drogy je zbytečné v našem národě hovořit, jsme národem s velikou konzumací drog.

Pokud zde někdo nekouří a nepije alkoholické nápoje, tak je svému okolí podezřelý, a většina lidí jej bere automaticky za hlupáka a blázna, požadovat u nás jenom restaurace a jídelny, kde se už nekouří, a kde se nepijí alkoholické nápoje, je u nás utopie! Nevládne zde tedy lid, vládnou zde drogy, jsme obrazně jako EU slepice v klecovém odchovu, co dostávají EU drogy, aby mohli snášet EU vajíčka, a nevadilo jim, že jsou v malé EU kleci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem