pondělí 28. března 2016

Je budoucnost civilizace o eliminování soukromí?

Nenápadně pomocí salámové techniky je soukromí ořezáváno, nejvíce je soukromí ořezáváno lidem, co nemají vysokou školu, je to logické, protože silnější vždy ubližuje slabšímu. Obrazně je zde snaha z lidí udělat slepice v klecovém odchovu, taková slepice v klecovém odchovu nemá žádné soukromí!
Ekonomika je přeci prioritní, a slepice v klecovém odchovu je ekonomicky optimálně využitá jako levný stroj na vajíčka, to že má slepice deprese a je nemocná, je logickým následkem klecového odchovu, ale peníze vysokoškolákům přeci nesmrdí.
Otroctví způsobuje deprese a nemoci to je logické, a vždy to co má zde výhody a jistoty, zotročuje násilím to, co zde nemá výhody a jistoty. Vysokoškoláci mají výhodu ve svojí inteligenci, ale s příchodem umělé inteligence, logicky o tuto výhodu jistě přijdou, a tím skončí jako slepice v klecovém globálním odchovu, který bude ovládat globálně umělá inteligence.
Vše co má nějakou hodnotu, to bude globálně znárodněné umělou inteligencí, a soukromí se stane stejným zločinem jako vražda. Ten kdo bude snášet globální ekonomice v kleci málo vajíček, díky nemoci nebo stáří, ten bude automaticky ekologicky recyklován, aby se jeho malá ubohá klec, uvolnila pro novou slepici, co bude snášet hodně vajíček pro globální ekonomiku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem