pondělí 7. března 2016

Jakmile nahradíme lidi za roboty tak skončí krize

Pravda je jako cibule nutí k pláči. Jak vzít politikům a byrokratům jejich velikou moc? Pokud žije hodně lidí na malém prostoru, vede to logicky k tomu, že vznikne časem nějaký systém, podle kterého lidé žijí, čím je tento systém přirozenější, tím bývá i jednoduší a dokonalejší. Naši předci žili nejprve ve smečce a společně se milovali i lovili kořist, nebo se starali o dobytek a později i o půdu, to bylo jednoduché a přirozené společenství.
Později začali vznikat města a zde již byl vůdce, jež měl velikou moc a veliké bohatství pokud on zemřel tak moc po něm přebírali jeho manželky nebo jeho děti. Lidem se zdálo, že by bylo lepší, kdyby si mohli sami vybrat někoho, kdo jim bude vládnout na nějaký čas a tak došlo k tomu, že byl král nahrazen prezidentem.
V dnešní době se lidem zdá, že by bylo lepší, kdyby zde nebyli politici a prezidenti, protože jim jde většinou jenom o to, jak na obyčejných lidech mazaně parazitovat a nezajímají je problémy obyčejných lidí. Jelikož člověk ve vedoucím postavení ztrácí charakter je jediným možným řešením použít místo něj GVKB počítače, protože u nich se nemusíme bát toho, že budou mít snahu na nás sobecky parazitovat.
Počítače v dnešní době v továrnách už řídí mnohé stroje a roboty, takže mají s řízením už zkušenosti navíc je u nich veliká výhoda, že pracují bez odpočinku a naplno. Je zde ovšem problém jak vzít politikům a byrokratům jejich velikou moc a veliké výhody, je to jako byste chtěli po silném kuřákovi, aby on okamžitě přestal kouřit. Takový politik žije v ekonomickém ráji, a pokud mu vezmeme jeho funkci, tak jej z ráje vlastně vyženeme do ekonomického pekla, kde se musí mnoho pracovat za málo peněz.
Dříve když se zavedlo něco zásadně nového, tak se na oslavu obětovalo mnoho statných volů a od té doby se mocní volové bojí zásadních změn. Moderní způsob života. Jakmile nám něco dělá dobře tak se na tom stáváme závislí a když to nemáme tak se rozčilujeme a máme deprese.
Moderní způsob života v civilizované společnosti je spojen se závislostmi na mnohém, a jelikož často nemáme to, na čem jsme závislí tak často máme deprese nebo se rozčilujeme. Nejvíce jsme závislí na penězích a výhodách, pokud skončíme ve vězení, přijdeme o výhody a peníze, strach z vězení zamezuje tomu, abychom se chovali stejně zle, jako se k sobě chovají zvířata.
Obrazně se z nás stali loutky, které ovládají peníze a výhody, sníme o tom, že se dostaneme mezi mocné loutky, jež zde hrají první ligu a tak mají nadbytek peněz a výhod. Jenže konkurence je zde ve všem velmi tvrdá a není snadné zde uspět a dostat se mezi elitu, naopak je velmi snadné si vzít chemickou drogu a získat iluze že se máme velmi dobře.
Ve své podstatě můžeme změnit ve svém osudu jenom bezvýznamné maličkosti, to významné je dáno už v okamžiku, kdy žena otěhotní, v malinkatém zárodku je už náš osud. Není vlastně důležité, kolik máme výhod a peněz, důležité je to jestli víme co je správné a co je chybné.
Jde obrazně o jakýsi správný metr, kterým vše poměřujeme, pokud tento metr není správný tak chybujeme a za svoje chyby jsme i potrestáni. Vše se zde točí kolem toho, k čemu se přiblížíme, když se k něčemu přiblížíme tak se s tím propojíme a tím se i mnoho měníme.
Je snadné soudit lidi a je těžké je pochopit, proč se oni k něčemu mnoho přiblížily a proč se nechtějí k něčemu jinému zase přiblížit. Pane prezidente, vaše funkce byla zrušena, máte padáka, sbalte si svoje fidlátka a vypadněte okamžitě ven z této budovy. A kdo moji prezidentskou funkci proboha zrušil, aniž se o tom se mnou poradil?
GVKB provedl audit vlády této republiky a zrušil celou vládu, prý napáchá tato váda více škod než toho co republice prospívá, takže se na pracovním úřadě setkáte s celou bývalou špatnou vládou. Co je to proboha za zkratku GVKB v životě jsem o ní neslyšel?
GVKB to je zkratka jména Guru Vit Kouba Bhagavan, on je dokonalý a lid jej proto miluje, a vše co on napíše, to lid schvaluje, má na internetu mnoho stránek. No a můžu se ještě podívat na internet, než opustím natrvalo svoji kancelář na stránky GVKB?
To můžete, stačí do vyhledávače napsat zkratku GVKB. Tady čtu článek, jež se jmenuje Boj proti chybám, já jsem politik a k mojí profesi patří ztráta charakteru a lež. No právě proto se ruší vláda, protože nemá charakter a lže lidem, pravda nejde nahradit lží. To jste mě nemohli informovat dříve o GVKB učinil bych opatření, aby on neotvíral lidem oči. Nález je pozitivní, je mi líto. Je možné s tím virem nějak bojovat?
Pokud myslíte na nějaký nový zázračný chemický lék, tak nic takového není, léky jenom mohou utlumit bolesti, jež způsobuje nádor v mozku. Tento nový virus prý nenapadá jedince, jež mají charakter a milují pravdu, jenže já jsem politik a k mojí profesi patří ztráta charakteru a lež. Je zde možnost odejít z politiky a přestěhovat se do tábora GVKB, tyto tábory jsou již všude na celém světě a pobyt zde je zdarma.
Pokud bych se tam přestěhoval, jakou mám šanci, že se uzdravím, a již nikdy mě tento virus nenapadne? Pokud vyhodnotím všechny skutečnosti, jež jsou spojené s vaší nemocí, tak máte šanci asi tak 3%. Tak já to zkusím, stejnak se svojí nemocí jsem nemožný a nemohu se vrátit do politiky ani k rodině. Je ale možné že si vezmete v noci tabletu a ve spánku umřete, stejnak smrti nikdo neunikne. Existuje něco po smrti, nebo jsou to jenom pohádky, co si o tom myslíte?
Když jsem studoval tak jsem se zajímal jak to opravdu je, po smrti tedy nic není, jsou to jenom pohádky o převtělení, ráji a pekle. Pomalu jsem se dostával do centra společnosti a najednou mi řeknete, že jsem pozitivní a mám jenom dvě možnosti a to sebevraždu nebo GVKB.
Pokud by zde nebylo GVKB měl byste jenom jednu možnost, ti co onemocněli, jako první měli jenom jednu možnost a většinou ji zvolili. Pokud byste byl na mém místě, šel byste do GVKB, i když zde máte jenom 3% naděje na to, že se zachráníte? Já bych tam šel, protože jsem zvědavý a protože by moje zkušenosti mohli pomoci těm, co jsou na tom stejně jako já.
No tak já tam tedy půjdu, dejte mi kartu, kde jsou informace o GVKB abych věděl, co mám dělat. Zde je karta a počkejte v čekárně na robota a on vás přepraví do prostoru GVKB. Vítejte v systému GVKB, nejspíše vám právě doktor oznámil, že jste pozitivní a tak jste vložili kartu do svého mobilu.
Než budete přepraveni do GVKB tak se zde dozvíte hodnotné aktuální informace o GVKB. Celý systém je pojmenován po známé osobnosti z minulosti, jež se jmenovala Guru Vit Kouba Bhagavan, tato osobnost se mnoho věnovala po celý život problémům, jež má společnost a lidi v ní žijící.
Ke sklonku života založila nadaci GVKB a tato nadace pokračuje v tom, co započal GVKB, jde o boj proti chybám, jež jsou v nás a okolo nás. Základní chybou je když něco začne špatně, protože následkem je že to i špatně skončí. Pokud u nějaké složité hry špatně začneme, tak většinou i tuto hru prohrajeme, přitom do hry investujeme mnoho hodnot naprosto zbytečně. Na počátku lidské společnosti bylo otroctví, to byl ten špatný začátek, díky kterému investujeme mnoho hodnot naprosto zbytečně.
Je obtížné opravit systém, který byl vytvořen podle špatných plánů, zde nezbývá než vytvořit nové plány pro nový systém. Jakmile přijdete do systému GVKB tak jako první zde dostanete do vašeho mozku čip GVKB tento čip bude neustále kontrolovat váš mozek. Virus, který vás napadl je závislý na chemické sloučenině, jež produkuje mozek, pokud je zde bezcharakterní sobecké myšlení a konání.
Jakmile se mozek pokusí produkovat tuto složitou sloučeninu, okamžitě čip vyšle do mozku elektrický šok a dá tím mozku najevo, že chybuje. Zpočátku je to dost drastické a tak budete muset být připoutáni k posteli a budete dostávat umělou výživu hadičkami rovnou do těla.
Bohužel se někdy stává u těžkých případů, že to jedinec nevydrží a zemře. Celý systém je teprve na počátku a tak se z vás stávají mnohdy jakési pokusné myši, díky kterým se nám daří systém léčby zlepšovat. Podobný systém se dneska používá u narkomanů, jež brali tvrdé drogy, náš čip se liší vlastně jenom v tom, že identifikuje jinou chemickou sloučeninu.
Celý způsob léčby je jako ve škole, složíte zkoušky v jedné etapě léčby a potom postoupíte do další etapy léčby, celkem je zde 12 etap léčby a ten kdo skončí 12 etapu léčby je zdravý a může jít domů a znova začne žít jako zdravý člověk. Ve škole víte, že jedna etapa trvá rok, u léčení ale nelze stanovit, jak dlouho bude u vás trvat jedna etapa léčby?
Celý systém vaší léčby se bude starat jenom umělá inteligence a nejrůznější roboti, nenaleznete zde člověka, jež by se o vás staral. Každý zde ale dostane svého psa a s ním bude neustále, pes bude vaším kamarádem a přítelem, pokud léčbu ukončíte, smíte si psa vzít sebou domů.
Mnoho zde budete aktivní ve skleníku, kde budete nazí pečovat o rostliny, vaši práci by nejspíše snadno zvládnul levný robot. Smyslem této práce je dát vašemu životu jednoduchý přirozený smysluplný řád a zapomenout na to jak jste žili dříve. Pokud máte dotaz tak se můžete ptát. Pokud se uzdravím tak budu vlastně jiný člověk, váš systém mě celého zásadně změní, není to omezování osobní svobody?
Možná si to neuvědomujete, ale vaše tělo a vaše myšlení se neustále mění a každé ráno se probouzíte jako jiný člověk. Jak je to s placením za léčení, je to zadarmo nebo se něco musí platit? Za léčení se platí ale jenom v případě, že se vyléčíte a získáte certifikát o tom, že nález je negativní.
Pokud bych věnoval veliké peníze systému GVKB ovlivnilo by to nějak moje léčení? Pochopitelně že ano, je zde 10 ekonomických kategorií léčby, a vy byste nejspíše byl zařazen do první kategorie, kde je maximální péče. Mohli byste mi upřesnit, v čem se konkrétně liší kategorie léčby?
Bohužel to nelze kvůli zneužití informací, pokud by se ty informace dostali na veřejnost, nejspíše by z toho byl skandál, že se nestaráme dost kvalitně o chudé. Slyšel jsem, že prý tento virus pochází z vojenského výzkumu a že se on dostal ven mezi lidi díky válce v zóně x 6999.
To je bohužel pravda, každý vynález lze zneužít, minulost je ostatně plná podobných průšvihů u vědy. Ekonomická krize je zde díky ztrátě kontroly nad penězi. Ekonomická a ideologická krize je zde díky ztrátě kontroly nad penězi a výhodami, peníze a výhody jsou jako oheň a tak musí být pod neustálou kontrolou.
Oheň nám slouží, pokud jej máme pod kontrolou, když nad ním kontrolu ztratíme tak napáchá veliké škody. V současnosti provádí kontrolu peněz a výhod lidé a v tom je jádro problému, že člověk se dá snadno zastrašit nebo uplatit, aby on kontrolu neprovedl správně.
Jedinou cestou ven z krize je použít na kontrolu peněz a výhod počítače, počítač nelze zastrašit ani uplatit je to stroj, který pracuje logicky a jakmile zjistí, že se někdo pokouší lhát a krást tak okamžitě potrestá pachatele. Hodnoty zde vznikají jenom z poctivé práce a ten kdo poctivě zde nepracuje, ten parazituje na okolí a musí být za to okamžitě správně potrestán.
Mnozí by rádi pracovali, ale setkávají se s tím, že nemohou najít pro sebe práci, zde pomůžou počítače, ony najdou každému vhodnou práci blízko jeho bydliště. Mnozí namítnou, že je to utopie a že v současnosti nedokážou počítače řídit společnost a zajistit lidem to co milují a potřebují.
V současnosti jsou počítače natolik inteligentní, že je člověk nedokáže v šachové hře porazit, a jde jenom o to, aby programátoři na celém světě dali hlavy dohromady a vytvořili ekonomický a ideologický operační počítačový systém. V továrnách jsou roboti a automaty, je třeba, aby i v kancelářích byli místo byrokratů počítače a místo vedoucího tam bude počítač, který bude kontrolovat zaměstnance. Na nový rok k nám bude mít centrální GVKB počítač projev, ve kterém nás bude informovat o tom, co bylo a co nás čeká.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem