čtvrtek 24. března 2016

Jaké zázraky jsou v módě?

Tak jako je zde běžná móda u oblečení tak je zde i běžná móda u; pohádek, vzdělání, kultury, umění, sportu, jídla, pití, vaření, nábožensví, politiky, filosofie, reklamy, psychologie, drog, hry na internetu, sociální sítě na internetu, blogy na internetu, video na internetu, programy na internetu, novinky na internetu, zboží a služby na internetu, podnikání na internetu, filmy v televizi, knihy, hudba, fotografování, atd.
V módě je to co se lidem právě líbí, protože jim to vyhovuje a jejich potřeby to tak uspokojuje, u něčeho se móda mění rychle u jiného se móda mění pomalu, většinou se móda mění rychle tam kde je veliká krutá konkurence, v minulosti se normy a móda měnili pomalu, společnost byla změnám uzavřená, a ten kdo se pokusil něco násilně sobecky změnit, ten byl většinou elitou zabit, jako nepřítel konzumního světa, kde se nic nesmí měnit!
Země je placatá, a ten komu to nevyhovuje, ten skončí na hranici, odvolej svoje kacířské bludy o tom že je země kulatá, nebo tě upálíme, odvolám svoje kacířské bludy, ale stejně se země točí okolo slunce.
Dneska se možná smějeme nábožensví jak bylo hloupé, věřte tomu že za několik století se lidi budou smát centrální politce, jak byla hloupá a jak trvala na sociálním systému který přerozděluje veliké daně tak, aby se měli sociální paraziti zde dobře.
Jaké svaté zázraky jsou v módě, podle mě je dneska v módě soukromé podnikání, lidi už nechtějí být obrazně slepicemi v klecovém ochovu, kde jsou jenom levnými automaty na vajíčka, bez možnosti se mít zde v budoucnosti dobře.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem