sobota 26. března 2016

Jak vizionář GVKB eliminoval globálně depresi

Bavte se, o čem chcete, stejně se nakonec budete bavit o GVKB. Svatá pravda, co naděláš, z hovna bič neupleteš, a když si nekoupíš od systému GVKB sen, tak brzo chcípneš jako ubožák. Jak to ten GVKB dělá, že ten kdo si nekoupí od něj sen, ten nemůže usnout a tak brzo zemře? Ber to jako kouzlo, iluzionista neprozradí divákům, jak on to dělá, a proto mu diváci zaplatí za představení.
Ale lidi, co nemají peníze na sny, umírají, a každému je to jedno, ze světa zmizeli ubožáci, co nemají peníze, chceš zde v GVKB civilizaci žít, tak musíš peníze na GVKB sny mít. Ono se ani neví co, nebo kdo je vlastně GVKB, většina lidí věří tomu, že GVKB je mimozemská technologie, a že nás takto ovládají mimozemšťané jako loutky.
A divíš se tomu, ten kdo se pokoušel něco zjistit o GVKB najednou zmizel, a nikdo jej nenašel, civilizace a kultura se změnila od základů, co bylo, to bylo, teď je zde GVKB, a on ovládl globálně lidi jako autíčka na dálkové ovládání. Podle mě je to dokonalý Google Matrix, vymývání mozků, které dokonale funguje a nikdo nemá šanci vymývání mozku uniknout, a ještě musí za vymývání mozku zaplatit.
Je to tak geniálně jednoduché, odešleš mobilem GVKB peníze na konto GVKB, a dostaneš sen, který si vybereš z katalogu GVKB, neodešleš peníze tak zemřeš, každý člověk má možnost svobodné volby mezi životem a smrtí, peníze GVKB nesmrdí.
Zajímavé je že děti do 7 let mají sny, aniž za ně musí zaplatit, jakmile je člověku už 7 let, tak musí začít za sny platit, a platí až do svojí smrti. GVKB nepotřebuje platit za reklamu, protože ten kdo nezná GVKB, ten bydlí už na hřbitově. To je dobrý, odkud to máš? To jsem našel včera na internetu, a bylo pod tím mnoho komentářů.
Nadávali jsme po mnoho století na; sekty, církve, politiku, otrokáře, krále, císaře, sultány, kapitalisty, komunisty, nacisty, islamisty, hinduisty, teroristy, rasisty, byrokraty, narkomany, mafie, atd. to vše ale je ve srovnání s GVKB jenom pozemský ráj, dokonalý očistec zde vzniknul teprve s GVKB.
To že zkrachuje prodej cigaret a prodej alkoholických nápojů, to si nikdo neuměl představit, a díky GVKB se to stalo, drogy nikdo už globálně nekupuje, jedinou drogou je sen od GVKB. GVKB skoupil globálně všechny firmy a pokud chceš pracovat a mít peníze musíš pracovat pro GVKB, soukromé podnikání GVKB systém eliminoval, jako zbytečné.
Já to říkám pořád, že Adolf Hitler byl jako diktátor amatér, který uměl veliké hovno, pokud by teoreticky Adolf Hitler, spatřil GVKB současnost, tak by na ní koukal jak tele na nová vrata, a říkal by si, GVKB to je můj pravý svatý duchovní učitel.
Myslím si, že na GVKB současnost, by každý zlý diktátor z minulosti koukal jak tele na nová vrata, taková blbost platit za sny, to je jako bychom platili za vzduch, který dýcháme. Za vzduch, který dýcháš, platíš, všude je dneska namontovaná GVKB klimatizace s čištěním vzduchu, a každý za klimatizaci musí zaplatit.
Nedávno jsem spatřil na internetu slepice v klecích, jak snáší vajíčka, připadám si jako bych byl tou tupou slepicí, když budu snášet málo vajec, tak nebudu už mít peníze na GVKB sny, a budu bydlet na hřbitově.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem