čtvrtek 3. března 2016

Jak krást profesionálně ve velkém?

Podívejme se na nadnárodní korporaci jako je Apple v USA, zde bylo kradení ve velkém dotaženo k dokonalosti, jaký je rozdíl mezí výrobní cenou telefonu od Apple a jeho prodejní cenou, jaké daně zaplatí Apple v USA? Statistika by přirovnala Apple k mafiánské ekonomické zločinecké organizaci, lidově řečeno na veliké ryby nemá státní byrokracie sítě, co je dovoleno velikým rybám to je přísně zakázáno malým rybám.
Ovšem rozhodně Apple není jedinou korporací která krade ve velkém, takových korporací jsou na světě tisíce, a následkem je logicky deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, vědy, psychiky, atd. poslední dobou se vše stává založené na velikém konzumu, obrovská nabídka služeb a zboží které je drahé a nekvalitní, dělá z konzumentů ubožáky.
Svět se rozdělil na; kasty, třídy, ligy, kategorie, národy, náboženství, politické strany, atd. co je dovoleno tomu co je veliké, to je zakázáno tomu co je malé, nebude to trvat dlouho, a postaví se globálně veliké plynové komory, pro lidi co neplatí veliké daně, stát přeci nemůže být charitativní organizací!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem