neděle 20. března 2016

Jak je to se zázraky ve které věříme?

Realita je podřízená objektivním zákonům, které nelze svévolně porušit, pokud opustíme objektivní realitu, pomocí snu nebo pomocí drogy, tak je možné zákony které jsou objektivně reálné už porušit, pokud pozorujeme na jevišti kouzelníka, tak on používá iluzionistické triky, pomocí kterých nás oklame, protože my neznáme triky, které kouzelník používá.
V moderní době se používá mediální drahá reklama, která nám vnucuje drahé zboží a drahé služby, pomocí dezinformací o zboží a službách, a tak třeba omylem zvolíme špatného prezidenta, po kterém potom házíme vajíčka, a ukazujeme mu červené karty, a on nám to škodolibě oplácí, a mediálně o nás říká, že jsme zaostalí neandrtálci.
Pokud jsou v pohádce dezinformace tak to nikomu nevadí, je to přeci pohádka a do pohádky dezinformace přeci patří, pohádka bez dezinformací by už nebyla hezkou pohádkou! Dezinformace jsou obrazně jako sůl v jídle, jde o to, aby veliké množství soli, nezpůsobilo to, že nám jídlo už nebude chutnat!
Proč a jak dochází často k tomu, že je v; náboženství, politice, podnikání, obchodě, dopravě, školství, reklamě, umění, rodině, atd. nadbytek dezinformací, které způsobují to, že je nám psychicky a ekonomicky z toho všeho často velmi zle?
Příčinou je degenerace, pokud umístíme slepice do klecí, abychom mohli levně vyrábět nekvalitní vajíčka plná chemie, tak nám začnou slepice degenerovat; co jsou to vysoké státní školy, bez klidu a soukromí, co jsou to pracoviště bez klidu a soukromí, a co jsou to vysoké činžovní domy bez klidu a soukromí, co je to hromadná doprava bez klidu a soukromí, atd.
Nejsou to vše jenom obrazně ubohé klecové odchovy ubožáků, s nulovou ekonomickou hodnotou? Zazvoní vám u bytu cizí lidé, a chtějí s vámi hovořit o Bibli, kterou si jejich sekta z USA pyšně upravila, protože ona ví vše lépe, než to vědí, profesionální specialisté na svatou Bibli.
Jak poznat co je ubohá dezinformace, a co je objektivní zákon, který nejde nijak v realitě už porušit? Dospělí říkají dětem, že pokud má dítě měkký nos tak dítě dospělým lže, je na světě nějaký dospělý člověk, který nemá měkký nos? Takže logicky všichni lžou, ani polední přestávku při svém lhaní už nedrží, a proto věříme jenom tomu, co si sami z více zdrojů pečlivě ověříme!
Moje třetí manželka, se kterou jsem se rozvedl protože mě pořád ve všem lhala, tvrdila u soudu, že je už vdaná, a že si už změnila jméno, ve skutečnosti ale vdaná nebyla a podváděla drze soud, chorobná lhavost některých psychicky nemocných lidí, je pro ně už tvrdou návykovou drogou.
Představme si, že bychom z Bible, museli odstranit vše co je zde dezinformací, nebo je to zde informačně už zbytečné, najednou by měla Bible místo 1200 nehodnotných stránek, jenom 12 hodnotných stránek! Stejně by se mohlo postupovat i u našich lidských pokryteckých zákonů, kdy by zde po programovém vyčištění, zbylo jenom 1 % zákonů, a 99% špinavých zákonů, by se na věčné časy konečně eliminovalo, jako dezinformace a informačně zbytečný odpad.
Podívejme se třeba na starý ubohý Otčenáš, jak je zbytečně dlouhý a plný dezinformací? Já bych jej zkrátil, na GVKB modlitbu. Díky bohu, se smát volům mohu, tak to je, že ten druhý vůl je. Díky klecovému odchovu jsme psychicky zdegenerovali, a stali se tak z nás volové, objektivní pravda nemůže být mediálně populární, protože je jako psychické zrcadlo, ve kterém vůl spatří vola!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem