Prohledat tento blog

pátek 25. března 2016

Hladový vůl nic neutáhne

Vše je zde postavené na výkonu a příkonu, neustále je zde snaha o to, aby zde byl u člověka veliký výkon a člověk měl malý příkon, lidově se tomu říká srážka s blbcem. Blbci si myslí, že mohou z druhých dělat dlouho blbce, pokud blbec narazí na blbce, nastává konflikt, jsou malé konflikty, kde padají neslušná slova, a jsou veliké konflikty, kde padají z nebe atomové bomby.
Víte kolik, stojí USA za jeden rok jejich prezident, prezident má k dispozici drahý státní servis, který mu platí USA, náklady na prezidenta USA jsou za rok tak veliké, že by za to v Číně nemuselo rok chodit do zaměstnání milion dělníků! Kdo ty veliké náklady zaplatí, ty veliké náklady zaplatí nejvíce dělníci v Číně, co pracují pro USA za ubohé malé platy.
Nejbohatším člověkem na světě je prezident USA, ale jeho obrovské bohatství není nijak už v USA zdaněné! Nesledujte kolik kdo má v bance peněz, sledujte kolik, kdo utrácí peněz, z utrácení poznáme kdo je zde skutečně objektivně bohatý, a kdo si zde jenom na bohatého hraje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji