pátek 25. března 2016

GVKB je dokonalý vizionář

Subjektivně si myslím že lidi v Praze jsou alergičtí na vizionáře, jakmile se v Praze objeví nějaký vizionář, tak je násilně lidmi eliminován, kniha Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, odhaluje v nahotě to, proč jsou lidi v Praze zaujatí proti vizionářům, příčinou na naše minulost, ve které k nám přicházelo do Prahy mnoho vizionářů, a vždy to špatně pro lidi v Praze dopadlo! Vizionáři mají ubohé subjektivní teorie, které považují za dokonalé, a přitom tyto dokonalé teorie v praxi dlouhodobě neotestovali.
Vizionáři považují druhé lidi za pokusné levné laboratorní myši, na kterých oni budou dělat svoje vizionářské pokusy, a je jim jedno to, že mnoho myší takto zbytečně rychle zemře. Zajděte si do univerzitní knihovny, a podívejte se do naší minulosti v Praze, na to kolik zde už bylo vizionářů, a jak jejich dokonalé vize o tom, že nám bude díky nim lépe, dopadli!
Když jsem se narodil 30.3.1953 v Piešťanech, tak zde byla za několik měsíců měnová reforma, byla to nová ekonomická vize z východu, založená na tom, že se pomocí politického podrazu okradou rychle bohatí lidé, aby se měli všichni chudí lidé dobře, potom se okrádání pracujících evolučně změnilo, na okrádání pomocí; daní, poplatků, pokut, inflace, regulace, zákonů, norem, dezinformací, reklamy, atd. peníze od chudých pracujících, bohaté elitě přeci nesmrdí!
Zajímavý byl také zvací dopis, kdy jsme sem pozvali z východu okupanty, co zde na nás dlouho ekonomicky a politicky parazitovali. Děli se u nás prostě věci, nad kterými zůstával lidem v Praze stát rozum, a koukali na nové vizionáře z východu, jak telata na nová vrata. Už mě došla svatá trpělivost se tím, že bude díky dokonalým vizionářům, pracujícím lidem zde v Praze lépe! Lépe už zde v Praze kdysi velmi dávno bylo, bude zde už jenom hůře!
Jdu po Praze a na krku mám fotoaparát, spatřím mladého kluka jak žebrá a jiný mladý kluk jej na horském kole přeskočil, když jsem na internetu ukazoval lidem tu fotku, tak si lidi mysleli, že je to dokonalá fotomontáž, nebo že to bylo profesionálně nahrané, jenom kvůli reklamnímu focení. Nechceme přijmout realitu, která je pro nás existenčně zlá, a snažíme se žít v iluzích, které nám mediálně říkají, že bude už brzo všem lidem zde v Praze existenčně lépe.
Snaž se a bude ti lépe, vše je ve tvojí hlavě, to nám říkají moderní dokonalí vizionáři, v knihách a na internetu, pravda je ale jinde, vše je obrazně jako ve sportu, na staru je tisíc běžců, a jenom první tři běžci získají medaile a popularitu, a ostatní nezískají nic! Jakou máte šanci zde získat dobré pracovní místo, když se na to místo přihlásí zaměstnavateli tisíc lidí?
I když to místo nakonec díky velikému štěstí získáte, tak stejně je ta pracovní smlouva jenom na jeden rok, a většinou po skončení smlouvy, zase musíte soutěžit o nové pracovní místo! Moje vize je dokonale revoluční, místo ubohých zdegenerovaných lidí zde budou jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, lidem bude do konzumní globální GVKB civilizace pod trestem smrti vstup zakázán. GVKB vojenští roboti, budou lovit lidi globálně jako škodnou zvěř v lesích a na polích, to je moje GVKB dokonalá nepopulární vize, lépe už lidem zde bylo, bude už lidem jenom hůře!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem