sobota 5. března 2016

GVKB certifikát

Kontrola je prioritou pro ekonomiku a politiku proto se globálně zavádí GVKB certifikát, ten kdo nebude mít tento GVKB certifikát, ten automaticky skončí v GVKB pracovním táboře, GVKB certifikát má platnost jenom jeden rok a potom se musí jít obnovit. Pro nikoho zde nebudou výjimky, i kdyby zde šlo o prezidenta nebo ředitele.
Certifikáty se budou vydávat od 5 let člověka do jeho genetické smrti, státy budou platit firmě GVKB za to, že vydává certifikáty o člověku. Vše je zde Matrix, a každý člověk je kapičkou vody v tomto oceánu, kterým je Matrix. Vše funguje jednoduše, člověk dostane pod kůži identifikační GVKB čip, a do něj se nahrají údaje o jeho zdravotním stavu, které jsou uložené v Matrixu.
Všude globálně budou GVKB kontejnery, do kterých budou vstupovat zájemci a certifikát, zájemce si lehne na lehátko a dojde k naskenování těla a mozku. Podle těchto informací se najde jeho identifikační číslo v Matrixu a údaje se přenesou do identifikačního čipu, pokud někdo nedostane certifikát, protože je genetický zmetek, bude mu nabídnuto to, že jej GVKB systém opraví, a bude mu i oznámená cena a čas potřebný na opravu.
Peníze nesmrdí, žijeme v konzumní civilizaci, kde se za vše platí, pokud už někdo bude mít pod kůží identifikační GVKB čip, tak on nebude muset chodit na kontrolu osobně, každý rok a každý rok je mu certifikát dálkově obnoven, nebo je mu oznámeno, kolik má zaplatit za opravu.
Jak vlastně funguje oprava člověka v Matrixu? Vše zde funguje obrazně na principu pásové výroby, u pásu pracují virtuální roboti co opraví člověka. Pokud zaplatíte 66666 Kč tak budete opraven, a bude vám na další rok prodloužen GVKB certifikát, pokud nemáte peníze a nikdo vám peníze nepůjčí, tak automaticky skončíte v pracovním GVKB táboře. Někdo namítne že je to diktatura, na to musím odpovědět že je to obchod, ve kterém je produkt za takovou cenu, aby obchodník nezkracoval.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem