středa 2. března 2016

Globalizace nahradí egoismus za altruismus

Egoismus znamená uzavřený systém, který nedokáže pružně reagovat na evoluční změny, klasickou ukázkou egoismu jsou svaté ideologie, místo víry v zázraky po smrti nebo po politických volbách, je lepší být realisty a věřit tomu co si z více zdrojů ověříme.
Egoismus je založen na vědomostech a altruismus je založen na inteligenci, nemůžeme sloužit vědomostem a inteligenci současně, musíme se rozhodnout, kdo nám bude kralovat, jestli egoistické vědomosti, nebo altruistická inteligence.
Podívejme se na psychické ubožáky co mají vysokou školu, a nemohou sehnat vysokou státní funkci, a tak z toho mají psychické deprese, egoistů s vysokou školou je dneska všude už jako spermií, co hledají vajíčko, ale brzo zjistí, že jsou v prdeli, kde žádné zázračné samičí vajíčko není!
Současný egoistický konzumní centrální systém je v prdeli, protože nedokáže inteligentně vyřešit problémy které vznikají díky rychlým evolučním změnám. Vše je o tom že z díla poznáme tvůrce, slova elity jsou jenom pokryteckým divadlem, ale činy elity jsou realitou.
Jenom neandrtálci myslí egoisticky, je třeba ukončit období ve kterém jsme existovali jako egoističtí neandrtálci, a vstoupit do období ve kterém budeme díky altruismu lidmi, co už nelžou a nekradou, takto konečně globálně láska zvítězí nad nenávistí, a pravda zvítězí nad lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem