úterý 8. března 2016

Evoluce stvořila evoluční peklo

Peklo je rozdělené na kategorie, první kategorie je pro čety co jsou; pracovití, poslušní, spolehliví, pokrytečtí, egoističtí, pyšní, atd. jde o elitu pekla a tato elita v pekle dělá; krále, císaře, sultána, šlechtice, prezidenta, předsedu vlády, předsedu politické strany, ministra, diplomata, ředitele, podnikatele, obchodníka, celebritu, mafiána, milionáře, atd.
Jednoduchým ukazatelem pekla první kategorie je služební řidič s drahým autem, který vás všude vozí. V pekle poslední kategorie jsou; bezdomovci, nezaměstnaní, existenční ztroskotanci, ubožáci, atd. je logické že ti co jsou v pekle poslední kategorie závidí těm co jsou v pekle první kategorie.
Po smrti je jenom recyklace těla a duše, a není zde nebe ani peklo, nebo převtělení, to jsou jenom naivní pohádky, evoluce stvořila evoluční peklo, čert, je čertům logicky čertem, od lidských čertů můžete očekávat jenom čertoviny. Mnozí pokrytečtí čerti si hrají na anděly, takovými klasickými čerty, co si hráli na anděly byl; Mojžíš, Šalomoun, Jan Křtitel, Ježíš Kristus, Mahávíra, Buddha, Mohamed, Jan Hus, Karel IV., TGM, Mahátma Gándhí, OSHO, atd.
To co je smrtelné, to je zde i čertem, jenom andělé jsou nesmrtelní! Z čerta, se nemůže stát nikdy nijak nesmrtelný anděl, nesmrtelný anděl, to je každý virus, to co je nejmenší, to je zde svaté a nesmrtelné, viry nalezneme všude ve vesmíru, život čerta první kategorie je ukončen, pokud anděl smrti, rozhodne o použití smrtelného viru.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem