pondělí 28. března 2016

Eliminuje umělá inteligence práci v kanceláři?

Ve velikých bohatých městech, pracuje třetina lidí v kanceláři u počítače, a jejich mzdy jsou několikanásobně větší, než mzdy těch co v kancelářích nepracují. Najednou programátoři slavnostně světu konečně ohlásí, povedlo se nám konečně naprogramovat GVKB umělou inteligenci, která je mnohem inteligentnější než člověk co má vysokou školu. Okamžitě na to zareagují konstruktéři aby vyrobili levné GVKB roboty s umělou inteligencí, co nahradí drahé a chybující zaměstnance.

Psychiatři najednou budou mít plné čekárny lidí, co se nedokázali vyrovnat s tím, že přišli o místo v kanceláři s velikým platem, nová místa už pro ně nikde nebudou a to ani dělnická místa, protože i u dělníků dojde k nahrazování zaměstnanců za roboty s umělou inteligencí.

Spoléhat se naivně na to, že sociální stát natiskne nekryté peníze, a dá nezaměstnaným lidem nekryté peníze, aby tak nedošlo ke krizi je naivní, vše bude řídit umělá inteligence, a ta tištění nekrytých virtuálních peněz, zablokuje jako programovou chybu.

V minulosti bylo možné použít válku na to, aby se krize násilně vyřešila, jenže umělá inteligence zablokuje válku anebo revoluce, protože válka a revoluce je programovou chybou. Dojde nejprve k rabování obchodů a bytů, nastoupí logicky okamžitě vojenští roboti, a zavede se globální válečný policejní režim, ve kterém se budou lidi zabíjet, pokud poruší vojenské GVKB předpisy vydané globální umělou inteligencí.

Města a vesnice se brzo globálně vylidní, a lidi se budou snažit utéci daleko od GVKB civilizace, města a vesnice potom obsadí GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí. Já jsem vám to v roce 2016 říkal, ale komu není od GVKB rady, tomu není už pomoci!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem