sobota 5. března 2016

Duše roste díky dialogu

Božský duševní pokrm, nejlépe utěší věřící duši, náboženství a politika je v depresi protože zde schází inteligentní elita která by dokázala dát věřícím božský duševní pokrm. Podívejme se na elitu co zde má moc a bohatství z pohledu inteligence, jsou to lidi co místo inteligence používají jenom svoje vědomosti, které získali na vysoké škole, a pokud od nich chcete aby napsali něco, co dokáže utěšit věřící duši, tak na vás koukají jako spermie, co zjistili to že jsou v prdeli.

Aby mohlo zde být ovoce, musí strom vyrůst, stejné je to si s duševním růstem, pokud duše nevyroste, tak nemá duše ani duševní ovoce. Je snadné změřit u lidí to jak fyzicky vyrostli, ale je těžké u lidí změřit to jak vyrostli duševně. Je chybou věřit tomu, že vysokoškolský diplom je důkazem toho, člověk duševně vyrostl. Duše neroste díky dlouhému chození do školy, duše roste díky dialogu s lidmi, co duševně vyrostli. Je zde ale mnoho podvodníků, co si hrají na to že duševně vyrostli, a místo hodnotného duševního pokrmu, nabízejí levné duševní polotovary.

Všechny svaté knihy jsou jenom duševními polotovary, s nulovou hodnotou, a díky těmto polotovarům duševně nemůžete vyrůst. Takže pro duševní růst nejsou vhodné optimistické ideologie, které se snaží z lidí dělat hlupáky, nejlepší je pro duševní růst si koupit fotoaparát, a začít fotografovat svět ve kterém žijete. Slova mohou lhát, ale fotografie lhát nemohou, ona vám ukážou objektivně to, že je zde vše divadlo, ve kterém jde o to být úspěšný, a populární.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem