středa 23. března 2016

Druhá světová válka byla způsobená přelidněním

Za rok se zvětší v Číně počet obyvatel o takové množsví, jaké má naše malá republika, naopak u nás se počet obyvatel zase snižuje, akorát cizinci s tmavou pletí co žijí ze štědrých sociálních dávek, se zde rychle rozmnožují jako mouchy. Přelidnění má za následek; depresi, centralizaci, dezinformace, mafie, sekty, drogy, prostituci, atd. za každým problémem u lidí je z 99% přelidnění!
Druhá světová válka byla způsobená přelidněním, přelidnění je obrazně jako napínání ekonomického řetězu, a brzo dojde k tomu, že nejslabší článek ekonomického řetězu se přetrhne a následuje revoluce nebo válka. Islám se stal problémem díky předlidnění, je třeba zavést u Islámu státem přísně kontrolovanou porodnost, rozmnožování zde bude povoleno jenom rodinám ve kterých muž i jeho ženy mají vysokou školu.
Ženy co nestudují úspěšně vysokou školu, se budou v Islámu povině v 18 letech sterilizovat (Sterilizace ženy se vykonává přerušením, obliterací (uzavřením) nebo až odstraněním vejcovodů, čímž je znemožněno putování vajíčka od vaječníků do dělohy a pochopitelně také jeho setkání se spermiemi. Lidské vajíčko má mikroskopický rozměr a v případě, že je jeho transport vejcovodem znemožněn, beze zbytku se vstřebá.), aby se zde lidi co věří v Islám nerozmnožovali jako mouchy. Pokud nemáš vysokou školu, tak nechtěj žít v EU, a žij v Turecku v uprchlickém táboře, sociálních parazitů s tmavou pletí zde máme v EU dostatek!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem