pondělí 14. března 2016

Díky inteligenci můžeme sobecky myslet

Myslím tedy jsem sobec, logicky čím více lidi myslí, tím více jsou lidi i sobečtí, jenom lidi kterým to zde nemyslí jsou altruisty. Co je to vlastně naše myšlení, které z nás dělá sobecké kariéristy?
Myšlení je hledání správných informací které potřebujeme k nějakému účelu, program když nemá informace tak nefunguje a je to, živý systém musí fungovat jinak mu hrozí nemoc a smrt, proto musí živé systémy hledat informace aby mohli zde existovat.
Co je to hledání informací poznáváme u vyhledávačů na stránkách nebo u Google vyhledávače, pro vyhledávání se používají programy a jejich nastavení je utajené, aby někdo nemohl nějak získávat výhody díky tomu, že on zná jak tyto vyhledávací programy pracují.
Občas říkáme nebo slyšíme frázi, mě to už nemyslí, tím někdo říká že nemůže najít informace protože je unavený, podívejme se třeba na hledání štěstí díky kterému jsme úspěšní, je málo těch co zde štěstí nalezli a tak se mají dobře. Vše co sníme to vysereme, a to co se naučíme to za peníze vyměníme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují