úterý 22. března 2016

DGDO nás promění na genetické stroje

Dokonalá globální digitální optimalizace, (DGDO) klepe už na evoluční dveře, vše bude spočítané a bezchybné, bude zde pro nás už jenom práce a spánek, nebude zde už plýtvání časem a hodnotami na cokoli, co by bylo chybné ekonomicky nebo ideologicky, život člověka bude po minutách dokonale naplánován podle inteligentních harmonogramů, budeme obrazně jako ubohé slepice v klecovém odchovu.
Systém nás promění na genetické stroje s nulovou hodnotou, pokles výkonu a kvality bude znamenat okamžitou recyklaci, vše bude neustále umělou inteligencí bodováno, a obrazně lidská slepice co snese málo kvalitních vajec, bude recyklovaná. Nebudeme už mít lidská těla, budeme jenom velikým geniálním mozkem o váze 15 kg, ve velikém GVKB kontejneru z kompozitního materiálu a kovu, nebudeme znát to že jsme velikým mozkem, ve velikém GVKB kontejneru, budeme znát jenom psychickou práci a tvrdý krátký spánek, ve kterém se nás mozek optimalizuje a programově restartuje.
Naší prací bude jenom umění, umělá inteligece bude mít na práci řemeslo, umění to je svobodné rozhodování a experimentování, a řemeslo to je práce podle programů a databází. Je to jako s filmem, je zde dokumentární řemeslný film, a potom je zde film umělecký, který vytváří krásné iluze. Nebudeme mít už v sobě pyšné ego, budeme žít ve světě globálního sdílení času a hodnot, zde není už místo pro kariérismus, a zde nejsou; kasty, třídy, kategorie, ligy, peníze, výhody, jistoty, popularita, imunita, smlouvy, morálka, lenost, hloupost, drogy, kulty, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem