pondělí 21. března 2016

Co je zde prioritou?

Někdo řekne nemám čas, ve skutečnosti jde o to že on má jiné priority a tak na něco nemá čas a na jiné má hodně času. Co je to vymývání mozku pomocí; sekty, nábožensví, pověr, kultů, fetišů, módy, politiky, reklamy, pohádek, televize, internetu, umění, vůně, chutí, obalů, atd. je to snaha změnit lidem jejich soukromé priority, aby dělali to, co mocná a bohatá elita sobecky od lidí potřebuje.
Násilí se změnilo evolučně z fyzického násilí na psychické a ekonomické násilí, proč zabíjet drahými zbraněmi těla lidí, když je možné lidi moderně zabíjet stejně dobře, pomocí dluhů a dezinformací! Veliké změny u politiky a ekonomiky, fungují na pricipu salámové techniky, nenápadně se pomalu pracujícím lidem odebírají výhody a jistoty a lidi si ani nevšimnou toho, že se ocitli v dluhových a psychických klecích, a jsou obrazně už jako slepice v klecích, kde musí snášet jako otroci vajíčka plná chemie, a jíst mizerné jídlo plné chemie.
Jsi na tom zle a jsi nucen konzumovat drahé prášky, které ti většinou spíše škodí, než aby ti pomohli se uzdravit, obchod s léky a drogami je v USA už stejně ziskový, jako obchod s potravinami! Peníze nesmrdí a tak se vyrábí; nekvalitní potraviny, návykové drogy, drahé zbraně, chybné učebnice pro školy, nekvalitní notebooky, nekvalitní osobní auta, nekvalitní boty, dezinformační drahé reklamy, atd. Nejsem pesimista jsem realista, nejde nevidět bídu a depresi, která je dneska už všude.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem